Wpis z mikrobloga

Hejo, zamierzam sobie sprawić na urodziny słuchawki, AirPodsy Pro, ale mam dylemat skąd kupić. Chciałam w x-komie ale znowu wskoczyły na 999 złotych a myślałam, że upoluje za te 919, no cóż, trudno :D Ale za tyle samo, tzn 919 są w MM, ME oraz RTV euro AGD. Z czego te dwa ostatnie mam u siebie na miejscu i chciałabym od razu je nabyć, ale wysyłka wchodzi też w grę. No i pytanie, brać z tych sklepów? Ogólnie nie narzekam na sprzęt stamtąd (obsługa co innego xd) ale tak czy siak interesuje mnie tylko gwarancja apple no nie? Czy patrzeć też czy jakiś z tych sklepów też coś oferuje? Tzn na x-kom jest 12 msc a np gdzieś indziej widziałam 24msc. Ogólnie chętnie bym wzięła z Cortlandu czy Apple ale trochę cebula i boli dopłacać prawie 3 stówki ;)
#apple #airpodspro #sluchawki
  • 11
@Nxtp: No ja chcę też czy do biegania czy ogólnie jak idę na spacery, a nie mam typowo słuchawek do tego. Ale kurcze nie wiem skąd wziąć teraz, chciałam z x-komu ale cenę podnieśli skurczybyki, a zawsze te 8 dyszek do przodu :D ale i tak chyba po wypłacie kupię, czyli jeszcze prawie tydzień i chyba albo euro albo me, bo mam najbliżej i mają w cenie 919. A taniej nigdzie