Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W nawiązaniu do tego wpisu zrobiłem research i kieruje się ku drsmile ;)

Korzystał ktoś z was z nakładek #drsmile?
Z tego co widzę firma dopiero wchodzi na nasz rynek, a więc ciężko znaleźć opinie.
Za to prężnie działają w Niemczech i większość jest pozytywna. Na głównej stronie są krótkie filmiki z metamorfozą u kilku osób. Myślę, że wygląda to dość wiarygodnie.
Firma daje gwarancję na poprawę zębów (jeśli nie będą wyglądały jak w symulacji przed-po, to dalsze leczenie nam opłacają).
Raczej jestem już zdecydowany na rozpoczęcie leczenia, ale chciałem się zapytać czy ktoś z was już korzystał z ich nakładek oraz z jakim efektem skończyło się leczenie.
#ortodoncja
  • 33
U mnie w połowie efekt się zatrzymał, reklamacje odrzucają mimo ze już w trakcie pisałam ze jest coś nie tak i ząb jeden się nie przesuwa blokując inne powiedzieli ze mam po zakończonym leczeniu napisać bo nagle może się wszystko jeszcze ruszyć, tak tez zrobiłam, reklamacje odrzucili napisali ze wysłałam za mało zdjęć o jakieś 2/3 i mam płacić 1800zl!
@bangshespregnant: zależy od wady. Mnie wyszło 11500 za leczenie plus 2000 za drucik, który podtrzyma efekty leczenia. Ale ja mam duże stłoczenie zębów i cały proces potrwa 7 miesięcy.

Kod na duża zniżkę z
Okazji czarnego piątku: WXADB7TU