Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
W nawiązaniu do tego wpisu zrobiłem research i kieruje się ku drsmile ;)

Korzystał ktoś z was z nakładek #drsmile?
Z tego co widzę firma dopiero wchodzi na nasz rynek, a więc ciężko znaleźć opinie.
Za to prężnie działają w Niemczech i większość jest pozytywna. Na głównej stronie są krótkie filmiki z metamorfozą u kilku osób. Myślę, że wygląda to dość wiarygodnie.
Firma daje gwarancję na poprawę zębów (jeśli nie będą wyglądały jak w symulacji przed-po, to dalsze leczenie nam opłacają).
Raczej jestem już zdecydowany na rozpoczęcie leczenia, ale chciałem się zapytać czy ktoś z was już korzystał z ich nakładek oraz z jakim efektem skończyło się leczenie.
#ortodoncja
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@danio_96: A jaka jest Twoja opinia?

@bangshespregnant: Całkiem pozytywna, połowa leczenia za mną.
W sumie jeśli chodzi o kwestie finansowe to wychodzi korzystnie.
Zwykły aparat to koszt ok 5-6k, z wizytami kontrolnymi wychodzi podobnie.
Wielki plus nakładek to czas ich używania. W moim przypadku ok 6msc. Łącznie dostałem 12 nakładek, zmieniam je co dwa tygodnie i systematycznie co tydzień wysyłam do nich zdjęcia wraz z informacją jak się czuję, jakie
@vipperek: byłem i się nie decyduję z kilku powodów. Przede wszystkim nie spotkałem nikogo kompetentnego. Skan robiła pani higienistka stomatologiczna, a plan na leczenie przedstawiał telemarketer wyuczony kilku regułek - dało się wyczuć niekompetencje. Nie przemawia do mnie argument, że w laboratorium w pierdziszewie dolnym siedzi zamknięty pan specjalista i wszystko ogarnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przesunąć planowali wyłącznie zęby od 1 do 3/4 bez dotykania 4/5-8
Ja jutro rozpoczynam przygodę z nakładkami dr Smile, wada poważna (spora korekcja stłoczenia zębów i zgryzu), przewidywany czas leczenie 7,5 mca koszt po rabacie 10 500 zl, czyli mniej niż standardowy aparat Damon (u mnie szacowano 2-3 lata noszenia), nad którym się zastanawiałam. Mam do podania kod rabatowy (obniża koszt leczenia o 500 zł, bez terminu i do wielokrotnego użycia: 3X5UJVYX). Jak ktoś ciekawy czy przy wadzie poważnej nakładki dr Smile działają