Wpis z mikrobloga

Nie czytałem tagu od roku, wchodzę z nadzieją, że dowiem się czegoś nowego a tu zonk!
No ale trudno, bo co nowego może się w uniwesum zdarzyć?
Niezniszczalny Konon żyje, struś wciąż żeruje w rezydencji, fetyszysta z Bielska nadal na celowniku wykopków - czyli telenowela odcinek 100000054376.
Przeciwnicy Jarka niestrudzenie walczą z jego obrońcami.
Choć nigdy nie mogłem zrozumieć jak można kłócić sie o jakiegoś niezbyt rozgarniętego patafiana próbującego wykorzystać swoje 5 minut w internecie, to wszytkim życzę powodzenia.
Jeśli się mylę to mnie wyprostujcie - po takim czasie trudno nadrobić zaległości a przeczytanie wpisów na rok wstecz to już musiałby być jakiś rodzaj zboczenia, którego na szczęście u siebie nie stwierdziłem.

#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
@Naglacholera: Cały bajer polega na tym, że ludzie tu zaglądają i myślą co tam u majorka, konona i menela. a prawda jest bardziej oczywista.. kasują pieniążki, bo opatentowali ten "cygański chwyt" i najwyraźniej ktoś czegoś tam szuka klikając i im wpłacając. I tyle
  • Odpowiedz
@pyczasty: Masz rację. Zawsze kasowali i niech tam sobie kasują. Skoro ludzie chcą placić to źródełko będzie tryskać. Swoje zdanie o wpłacających mam ale skoro z mojej kieszeni nie biorą to nie będę tego komentował. -:)
  • Odpowiedz