Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#vejt
Siedzę i płaczę. Żona mnie zdradza i wyszło najgłupiej jak tylko mogło. Jakimś cudem pomyliła numer mój i swojego kochanka. (Ja mam na imię Marek). Wysłała zdjęcie z kąpieli i informację, że od rana mnie nie ma, dzieci u teściów a ja dopiero wieczorem z nimi przyjadę. Musiałem wyjść z pracy. Siedzę w samochodzie i myślę co zrobić. Żona do mnie wydzwania, pisze wiadomości, ale ja już wyłączyłem telefon i nie wiem co dalej. 10 lat małżeństwa zostało zniszczone. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci, wspólny ciepły, przytulny dom. Powiedzcie co robić dalej. Jestem autentycznie załamany. Kołata mi się tylko po głowie myśl DLACZEGO...???

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f6d5031ac965000b0156a9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#vejt
Siedzę i płaczę. Żona mnie z...

źródło: comment_1626792103mmjnFVuXehcWkVYU8nKtyM.jpg

Pobierz
  • 121
  • Odpowiedz
@staryalkus: zdziwiłbyś się, ale odsetek zdradzających jest znacznie większy u mężczyzn niż u kobiet.

Dodatkowo są opracowania naukowe, które jasno pokazują, że odsetek zdradzających nie przekracza nawet 15%, jednak przy koloropillowcach i przegrywach stosować jakiekolwiek opracowania naukowe, to jak rzucać perły przed wieprze, bo braki w wykształceniu i podatność na manipulację (jak np. przez wykopekbordo) pozwalają skutecznie odrzucać fakty.
  • Odpowiedz