Wpis z mikrobloga

Pewnie jak się dobrze rozpędzi to do 8 ale ja tam sobie trzymam od 15 i wyłączyłem stoploss'a żeby mnie nie wydymali z pozycji. Jak masz piniążki to sobie uśredniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mest666: a romek jak zwykle wszystkich co się do jego rad stosowali #!$%@?ł xd $100 miało być chyba do grudnia 2020? potem się ładnie "wyprzedał" w szczycie, oczywiście po tym jak obkupił się na dołku. (szkoda, że nigdy nikomu nie pokazał nawet transakcji kupna, a kiedyś nie miał problemu z wrzucaniem proof of paint na zarobione miliony funtów xd
@Mest666: on nie wiedział. popatrz na to co on wrzuca. za pół roku przyjdzie pokaże jakiś jeden wpis z 10 które wrzuca dziennie i powie: hahaha a nie mówiłem. Z tym, że #!$%@? zegar też 2 razy dziennie pokazuje dobrą godzinę.
To jest typ co podczas bull runu 2017roku shortowa btc i zrobił z 50 funtów w tydzień czy dwa miliony funtów. Ludzi go tu wyśmiewali a on teraz wielki trader
@WhiskeyIHaze: Ja zwróciłem uwagę na jego aktywność tylko na tagach krypto, przede wszystkim na jego okropnie nachalne promowanie chainlinka. W końcu dałem go na czarno tak jak i paru innych.
U romka i niektórych na tagach krypto widać jakiś dziwny fanatyzm, klapki na oczach, nie wiem, takie coś dziwnego, że nawet nie chce się wchodzić w dyskusję, ani czytać ich dalszych wpisów.
@BulgarskiTaboret: to jak masz chwilę to polecam przejrzeć profil xd mój też jakoś super nie jest bo dla mnie to jednak na początku był portal gdzie było można poczytać ciekawe artykuły na głównej. chyba nawet dalej mam jakieś 13 letnie konto xd Ale jak tu zawitałem znów, właśnie poczytać o krypto, to mega zmieniłem zdanie o tym portalu. Założyłem nowe konto i dostosowałem się trochę do poziomu.
No ale romek jest