Wpis z mikrobloga

Gala Malika to będzie chyba największy niewypał w historii wszystkich gal przeprowadzonych w Polsce. Kompletnie nie mam pojęcia jakim cudem może się to sprzedać. Przecież to nie ma absolutnie żadnych szans by wypalić. Wszystkie "Fame" gale płynęły na prostym patencie kontrowersji. Każda gala która w jakiś sposób się przyjęła miała zapewnionych mnóstwo kontrowersyjnych osób które pchnęły tą galę do przodu

-Fame : Pierwsze Gale to Magical który był gwiazdą internetu, zaraz potem Linkiewicz która była gwiazdą kontrowersji to wszystko jakąś płynęło. Nie wydawali dużo na gażę ale za to konferencje były prowadzone w taki sposób by "Fame" jak najszybciej się rozchodziło tutaj zanalizujmy kartę walk :

-Lexy Chaplin (0-0) vs Natalia "Natsu" Karczmarczyk (0-0) - Dwie Instagram Girls gdzie niejednokrotnie udowadniano że samo sprzedawanie PPV by oglądać Youtuberów/Instagramerów w Polsce się nie sprzedaję. Gwiazdy zarabiają na Reklamach/Barterach/Sprzedaży gadżetów. Było przecież kilka prób portali ala Youtube które miały zarabiać na sprzedaży PPV na prywatne streamy jakiś gwiazd.Nic się nie przyjęło.Ta walka również się nie sprzeda tak jak nie poszła walka Lil Masti w Fame. Ta walka zapewni same straty dla organizacji bo pewnie gwiazdy policzą sobie konkretny hajs

-Aniela "Lil Masti" Bogusz (2-0) vs Ewa Brodnicka (0-0) - Kolejna walka która zupełnie się nie przyjmie.Masti to odrzut z Fame i co pokazała już w 2 federacjach nie sprzedaję PPV.Masti miała 2 miesiące temu walke w PPV w Fenie i kto o tym słyszał? Bo nie widziałem żadnego artykułu/mema zupełnie nic.Przeszło to niezauważone. Pieściarki tym bardziej nie generują zupełnie żadnej sprzedaży. Większość federacji najczęściej z nich rezygnuje.Więc tu znowu zmarnowany konkretny hajs

-Adrian "Medusa" Salamon (1-0) vs Maciej Rataj (1-1) - Tu już konkretna beka. Rataj który nie ma absolutnie żadnych zasięgów/umiejętności będzie walczył z Medusą czyli byłą gwiazdą Internetu 5 lat temu xD. Koleś gromadził po kilkadziesiąt tysięcy ludzi na streamach dziś... Na 1.2 miliona subów 30 tysięcy wejść na filmie sprzed miesiąca, czyli po prostu umarł na yt.Jedyny plus dla organizacji że pewnie oboje dużego hajsu nie wzięli.

-Piotr "Bonus BGC" Witczak (0-4) vs Jakub "Japczan" Piotrowicz (0-0) - Bonus czyli przeruchana formuła sprzed lat, osoba o której już praktycznie każdy zapomniał.Chłop niedość że dawno znudził się ludziom, jest oklepany to i nie gromadzi jakiegoś dużego zasięgu.Za parę stów zareklamuję wam co chcecie.Z drugiej strony Japczan który fanów ma na Twitchu czyli w miejscu gdzie ludzie bardziej ogarniają internety.Dla jego walki 30 osób pewnie złoży się na PPV i poogląda wspólnie na discordzie.

Jakbym myślał tak nie mam pojęcia jak ta gala może się przyjąć i jak ktoś tu myśli o tym na poważnie.Gwiazdy Instagrama + odpady na Fame mają przebić ich gale? xD

#highleague #famemma #patostreamy #bonusbgc #mmavip
  • 15
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac: na sprzedaż wiele aspektów się składa a nie jedna konkretna osoba. Nie jestem analitykiem, by teraz szacować, wyliczać i przewidywać. Po prostu podkreśliłem, że możesz się zdziwić co do sprzedaży tej gali ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@martiniquee: No super ale czego to będzie Nowość? Gal MMA znanych osób? To mamy
-Fame MMA
-Fen który teraz stawia na Freaków
-MMA VIP
-HYPE MMA

To będzie piąta gala. MMA VIP tak bardzo się dorobili że podczas 2 gali wynajęcie normalnego biura do przeprowadzenia konferencji było za drogie i robili to w pokoju hotelowym gdzie brakowało jakichkolwiek warunków xD. Juz nie mówiąc że brakowało niezbędnego wyposażenia dla zawodników i ich
  • Odpowiedz
@comamtuwpisac przeanalizujmy
Natsu - laska kręciła cipskiem 2/3 lata temu na kamerkach internetowych, świat poszedł do przodu, zalegalizowali mefedron, temat po paru dniach ucichł ale to w zasadzie jak każda taka afera w ostatnich latach, Linkiewicz sie tak rozpromowala bo 1) była pierwsza 2) latała po imprezach w całej polskie gdzie kluby placily jej w #!$%@? siana 3) sama przyznała sie do bycia eskortką/panią do towarzystwa za pieniadze + pamiętny beef z
  • Odpowiedz
#!$%@?. Ja tam z przyjemnością kupię ppv na High league zeby wspierać konkurencje dla opasłego fame’u. Niech się napędza ten cyrk w tym smutnym kraju ()
  • Odpowiedz
@Kacperitex1: Ok...Ten no-name ostatnio pobił rekord PPV w Polsce ( ͡º ͜ʖ͡º) byli osobami nieukształtowanymi więc takie osoby są nawet czasem lepsze niż typowy fame

@Krystianek2k01:

Trollujesz czy jak? Co ma to co robili lata temu do tego jaką ilość PPV sprzedają?

Natsu- Już FAME przejechało się na tym że ilość followów nie równa się ilość sprzedanych PPV
LIL MASTI = Tu się nawet nie
  • Odpowiedz