Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@justkilling: jakich członków? Tych lewaków, ktorzy sympatyzują z nimi z powodów politycznych? Znam ten klub baranie i tłumaczyłem ci dlaczego jest znany. Sportowo to było zawsze dno i pies z kulawą nogą by się tym klubem nie interesował poza lokalsami.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: niepoważne to jest pisanie o klubie z ponad 100 letnią historią i udziałem w najwyższej klasie rozgrywkowej "klub-mem" bo ci nie odpowiada aktywizm polityczny, bo wtedy nagle się okazuje że 99,7% klubów na świecie to kluby memy
  • Odpowiedz
@justkilling: no mem bo jest uzywany jako symbol skrajnej lewicy i jest produktem popkultourowym, kiedy kibicowsko nic nie znacza w kraju
rownie dobrze mozna pisac, ze Sandecja albo Rakow to jest klub z tradycjami w Polsce xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@justkilling: co to jest członek klubu debilu? Sprzątaczka? Magazynier? To o czym piszesz to są ludzie, którzy deklarują się jako kibice i płacą jakieś składki, czyli banda lewackich popaprańców z całych Niemiec, których w większości gówno obchodzi piłka nożna. Kibicowsko w Niemczech nic nie znaczą, podobnie jak sportowo.
  • Odpowiedz
co to jest członek klubu debilu?


@jandiabeldrugi: członek klubu debilu to członek klubu #!$%@? idziesz do klubu zapisujesz się do klubu jako członek, skoro tego nie wiesz to co ty #!$%@? możesz wiedzieć w ogóle xD przyszedł ci ktoś w sukurs i teraz powtarzasz jego zdanie że kibicowsko nic nie znaczą, jesteś bardziej człowiekiem memem niż klub jest memem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@justkilling: czyli dokładnie to, co napisałem w następnej linijce tłuku. Każdy może być takim "członkiem" i o niczym to nie świadczy.
To, że #!$%@? znaczą kibicowsko też nie jest żadną wiedzą tajemną ale pisz dalej swoje projekcje kasztanie.
  • Odpowiedz