Wpis z mikrobloga

#uk Zajebiscie, byłem 6 dni na kwarantannie do ostatniego wtorku, w środę mogłem wrócić do pracy i właśnie dostałem wiadomość ze znowu kwarantanna na 6 dni bo właśnie w środę miałem kontakt z zarażonym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 21
  • Odpowiedz
  • 5
@adriano30: Dobrze ze płatne ale w pracy #!$%@? bo potem mam 2 tyg wolne ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyskakiwali mi z pretensjami ze dlaczego gdzieś chodzę podczas pandemii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@McDermott: No ja za pierwszym razem tez wychodziłem czy to na siłownie czy do sklepu jakiegoś, w sumie nikt się ani razu nie zainteresował czy stosuje się do kwarantanny
  • Odpowiedz
U mnie w pracy dziewczyna 3 razy była na kwarantannie przez tą apke. Skasowała już bo nie chcieli jej płacić za to. Chyba celowo szukała zarażonych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hoody89: apke od razu wyłączylem, wywaliłem i #!$%@? mnie ten tracking, idźcie w #!$%@? ( ͡º ͜ʖ͡º) i tak gnilem w chacie dla świętego spokoju i teraz już mam w #!$%@?
  • Odpowiedz
@hoody89 nie mogłeś zamiast skanować appki wpisać swoich danych? Ja wpisywałem definitywnie swoje najprawdziwsze dane osobowe wraz z prawdziwym, 100% legitnym numerem telefonu. No i jakoś nikt nie dzwonił ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz