Wpis z mikrobloga

- Mam wyższe wykształcenie, nawet doktorat, wiele rzeczy w życiu robiłem. Jestem zdrowy, mam dwie ręce. Poradzę sobie - mówi Andrzej Duda zapytany, co będzie robił po upływie kadencji. Zapytany o "problem uzależnienia od polityki", prezydent odpowiedział: - (...) Tym się trochę martwię. Co będzie, Andrzeju, kiedy przyjdzie ten dzień, gdy kompletnie nikt nie będzie się tobą interesował? Nikt nie będzie pytał, co ty o czymś sądzisz, bo nie będzie to miało żadnego znaczenia.

#feels #zalesie #cenzoduda #bekazpisu
spere - - Mam wyższe wykształcenie, nawet doktorat, wiele rzeczy w życiu robiłem. Jes...

źródło: comment_1626689781T8TKLTnsK1kzhlkEJNROUV.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 323
@spere:

Nikt nie będzie pytał, co ty o czymś sądzisz, bo nie będzie to miało żadnego znaczenia.

Ja myślę że to powinien mieć już wyćwiczone.
  • Odpowiedz
@Koloses: To marne 5tys PLN. Myślisz, ze da radę z tego utrzymać rodzine, studiująca na europejskich uniwersytetach córkę i spłacić milionowy kredyt za apartament w Krakowie? Musi coś robić przecież
  • Odpowiedz
Co będzie, Andrzeju, kiedy przyjdzie ten dzień, gdy kompletnie nikt nie będzie się tobą interesował? Nikt nie będzie pytał, co ty o czymś sądzisz, (...)


@spere: Przecież już teraz nikt się go o nic nie pyta. To długopis, a nie Prezydent. XDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koloses: To marne 5tys PLN. Myślisz, ze da radę z tego utrzymać rodzine, studiująca na europejskich uniwersytetach córkę i spłacić milionowy kredyt za apartament w Krakowie? Musi coś robić przecież


@padamczyk: będzie żył dokładnie tak jak jego poprzednik Bolek, cytując "ja mam 6 tys emerytury, a moja żona wydaje 7 tys" xD
Poza tym pojedzie raz na jakiś czas wygłosić przemówienie do Torunia i dostanie "na waciki"
  • Odpowiedz
  • 8
@bn1776
@Koloses jeśli pis się utrzyma przy władzy to wróci na UJ, gdzie mu trzymają miejsce, zaraz szybciutko go zrobią profesorem, a wtedy już będzie miał do końca życia 3x tyle.
  • Odpowiedz
@spere: mógłby wydać książkę w której by opisał przyczyny tego, dlaczego jako prezydent tak naprawdę w ogóle nim nie jest. Spodziewam się, że to byłoby możliwe dopiero po śmierci Kaczyńskiego. To by było ciekawe.
  • Odpowiedz
mam nadzieje że dostanie półotwarty ZK żeby mógł w końcu pierwszy raz w życiu uczciwie zapracować tymi zdrowymi rękoma. Chociaż za te przewinienia jakich się dopuścił może być tylko zaostrzona placówka.
  • Odpowiedz
Nikt nie będzie pytał, co ty o czymś sądzisz, bo nie będzie to miało żadnego znaczenia


@spere: a ktoś go, kiedykolwiek, o cokolwiek zapytał? On w ogóle ma swoje zdanie? Pytam absolutnie poważnie, czy w przeciągu ostatniego roku nasz tiktoker zajął jakiekolwiek stanowisko w jakiejkolwiek sprawie.
  • Odpowiedz
@spere: Jesteś głupi czy udajesz? Andrzejek dostanie wygodną fuszkę w jakiejś spółce gdzie będzie raz na tydzień podpisywał papierki i zgarniał 20k
Tylko naiwniacy myślą, że jak się zmieni władza to obecnej coś zrobią. To są wszystko koledzy którzy z polityki robią duże pieniądze podczas gdy głupie goje sobie skaczą do gardła bo jeden woli biało czerwone a drugi tęczowe.
  • Odpowiedz