Wpis z mikrobloga

@LegoCiemnyLas: Uruchamiając bieg zegarek wyświetla dzisiejszą sugestię treningową - pominięcie, a właściwie zastąpienie jej nie wpływa na plan treningowy - jeśli masz 30 minut biegu w planie, a zrobisz (w innej aktywności niż treningowa) bieg to nie wlicza się on w plan treningowy. Tak samo rower czy dodatkowe pływanie nie wlicza się w plan treningu.
  • Odpowiedz
@LegoCiemnyLas: Greg ma te dodatkowe?,nie wpływa na ogólną pewność osiągnięcia celu-możesz zrobić możesz nie,skoro dasz radę rób. Plan się dostosowuje do tego jak biegasz-będziesz biegał wolniej/szybciej będzie ulegał zmianie pod aktualne możliwości-ewentualnie sugerował zmianę celu.
  • Odpowiedz
Każdy z nich ma swoją "szkołę"-u Grega można szybciej,jego plan jest nawet tak skonstruowany żeby zachęcać do szybszych biegów.Amy jak lecisz mniej lub więcej niż pokazują te widełki uzna ci trening za nieudany.Dość mocno ciśnie na trzymanie się tych ram co oczywiście ma sens.Zależy co lubisz,czego szukasz. Ja zwykle dla odmiany robię ich na przemian :) Tutaj rozpiska co kto jak mniej więcej ma.https://www.myrunnerslife.com/garmin-coach/garmin-coach-which-coach-do-you-choose/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@iszacht: a dzięki, bo ja w sumie wybrałem Grega na czuja, w sumie tylko na podstawie jego osoby

Na przemian w sensie że kończysz jeden trening a następnym zaczynasz? Czy robisz dwa na raz?
  • Odpowiedz