Wpis z mikrobloga

Korres. Grecka marka kosmetyczna, która ma w swojej ofercie także perfumy. Małe buteleczki, nawet niezła cena - pomyślałem, że sprawdzę, może się uda tak dobrze trafić jak z l'occitane. Aż tak dobrze nie jest, ale jest spoko. Podzielę się jak ktoś również chce przetestować.

A. Korres - Vetiver Root | Green Tea | Cedarwood
Cena: 1,5 zł/ml
Ilość: 40ml
parfumo 6,7 | fragrantica 4,29

B. Korres - Mountain Pepper | Bergamot | Coriander
Cena: 1,5 zł/ml
Ilość: 40ml
parfumo 6,6 | fragrantica 3,96

C. Korres - Blue Sage | Lime | Fir Wood
Cena: 2,1 zł/ml
Ilość: 40ml
parfumo 6,5 | fragrantica 4,06

Ogólnie wypadają nieźle, pozstawiłbym ich w kategorii Acqua di Parma - tanie, niezła jakość do ceny, nietrwałe, ale dobre. Trochę za ciężkie na takie upały (może poza Blue Sage), testowałem je teraz na ręce, globala zrobię jak będzie chłodniej. Nie wiem czemu oceny takie nijakie na parfumo (fragrantica dużo lepiej). Sam zastanawiam się czy to są crowdpleasery i chyba nie (bo nie mają syntetycznej ulepowatości), ale nie wydaje mi się żeby ktoś ocenił że źle pachną.

Odleję od 10ml, bo cena w miarę niska, a chętnie wypchnę mililitry - mam nadzieję, że dużo osób nie będzie miało ochoty na testy :(

Dekanty 2,5 zł/szt.
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki (wszystkim, bez wyjątków)
NicholasUrfe - Korres. Grecka marka kosmetyczna, która ma w swojej ofercie także perf...

źródło: comment_16265532187YJCWMP35dgmUfIvzssiDE.jpg

Pobierz
  • 13