Wpis z mikrobloga

@korni007: @Opportunist: @Lolek1011: ta tą chwilę mam takie spostrzeżenia :
Te uczestniczki nowej edycji, które obserwuję nie pokazują niczego ciekawego. Jedynie hejtunana, pokazuje bardzo neutralne treści np.dużo podróży. Ale ważne też, że robi to w taki naturalny sposób bez jakiejś masakrycznej nachalności. Ta ta tancerka Inga to taka typowa instagirl (po programie to będzie druga Natalia z ilością reklam). Launo to tylko jej piercingowe sprawy.
O facetach nic nie
@Lolek1011: gdzieś słyszałem , chyba od el dursi ze ma byc sporo nowinek wiec moze nie bedzie aż tak źle, tylko że ze jak uczestnicy beda nijacy to i tak nic to nie pomoże. Ogòlnie nie mam dobrych przeczuć. Sto razy o tym pisalem nie dla uzytkownikòw wykopu robią ten program. Tak to prawda, ma być ogòlnie milo i przyjemnie. I tyle.Ogladalnosc jest? Jest.
@korni007: tez już o tym wspominałam, że te stare edycje były o wiele ciekawsze i o wiele więcej ciekawych i naturalnych osób w nich było. Swoją drogą trzeba jednak mieć na uwadze, że to właśnie nierozbuchane media społecznościowe w tamtych czasach pozwoliły zapamiętać ich tak a nie inaczej. Kto wie co by było, gdyby.