Wpis z mikrobloga

@Minieri: No mnie dziwi bo nie uważam tego za wyjątkowo piękna bramkę, a to ze się rzadko zdarza nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Rzadko tez padają bramki po 4 rykoszetach ale to nie znaczy ze coś takiego mialoby byc bramka turnieju
  • Odpowiedz
@laki1: Idealnie przeczytana sytuacja, idealna decyzja, idealne wykończenie z połowy boiska. Chłopak się nie bał i wypelnił wszystkie 3 punkty. Gol turnieju bez dyskusji.
  • Odpowiedz
  • 6
Nie wiem dla mnie jarmolenka i damsgaard za nisko, może po prostu jestem fanem "prostych" technicznych uderzeń
  • Odpowiedz
@Minieri: Może jestem jakiś dziwny, ale mi takie bramki jak Schicka aż tak nie imponują. Niby tak jak piszesz wszystko zrobił idealnie, ale ta bramka nigdy by nie padła, gdyby nie złe ustawienie bramkarza.
  • Odpowiedz
@MjentowaKupka: Prawda - bramkarz poszedł na frytki, ale mimo tego uderzył idealnie i to bez przyjęcia. Jak widać była szansa że bramkarz by zdążył gdyby nie świetnie uderzenie.
  • Odpowiedz
@Minieri: Rozumiem ze wielu osobom się to podoba, mi tak samo jak ktoś wyżej napisał aż tak nie imponuje. Mi bardziej podobają się bramki modricia, damsgarda czy pogby

I ta benzemy ale to już fanbojstwo xD
  • Odpowiedz