Wpis z mikrobloga

Pytania na dobranoc. @RobertoEscobar to któreś tam z kolei wcielenie Lucjana? czy też zdrajca wykopowej krucjaty, który sprzedał się za picce petem paloną?
@koneserkapatolki, czy to wykopowa wersja Donnie Brasco? jak dla mnie typ mocno niewyraźny i nie ufam mu, a ta jego ostatnia próba rozwodnienia tagu, to typowa krecia robota, kręcić bekę z podróżniczych youtuberów, Machuy i Donejt będą jednymi z wielu. Nie wiem, nie znam się, tak tylko spekuluję, może moja wrodzona nieufność, przeradza się w wykopową paranoję?
#raportzpanstwasrodka
  • 17
  • Odpowiedz
@ptakdodo: po tym, że już któryś raz szukasz kretów zamiast zająć się rozkoszowaniem przyjemnością płynącą z oglądania filmów pana Adama Machaja
a tak serio niejaki theLPD nie zajeżdza ci trollem? :DDD
  • Odpowiedz
@ptakdodo: Ja powiem tak, w naszym narodzie jedności nigdy nie było, nie ma i nigdy nie będzie, więc nie ma co popadać w paranoję, każdy ma swój punkt widzenia i tyle. Ein Volk, ein Reich, ein Führer to u nas nigdy nie działało, szczególnie na wykopie. Mam nadzieję że pomogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@doges: Zgadzam się, ja zadając te pytania zachęcam i prowokuję, co za nuuda by była na tagu jakby wszyscy tylko jechali po Lucjuszu i Donejcie i grali otwarte karty. Beka ma być beką, powagę zostawiamy w realu.
  • Odpowiedz