Wpis z mikrobloga

Widać ktoś tu wpada w niezła rozpacz ze wyjechał z Ukrainy do polski a tu nagle Polska wychodzi z EU #!$%@?ąc ze sytuacja do polski jest patowa to rozpacz isajewa jest wręcz komiczna oraz jego oskarżanie Polaków o jakieś zmarnowanie szansy Ukrainy XD czy innych krajów Europy wschodniej tak jak by Polska była za nie odpowiedzialna, najśmieszniejsze jednak jest to ze isajew sam wystąpił o polskie obywatelstwo które posiada ale dalej siedzi w tej wstrętnej Polsce a teraz jeszcze wszystkich obraza, No hit w komentarzu reszta posta #ukraina #isajew
eternos15 - Widać ktoś tu wpada w niezła rozpacz ze wyjechał z Ukrainy do polski a tu...

źródło: comment_1626305481ieZugJ4ouA4dsXbP6C8nyu.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox: Bez przesady po wyjsciu z UE Polska była by po prostu taka Serbią z pozycją dalej wyższą niż Ukraina czy bialorus lub Tadżykistan, wiadomo stracilibyśmy mega dużo ale ten jego tekst jest tylko po to by dogryźć tym wstrętnym polaczkom mimo ze sam po polskie obywatelstwo stał w kolejce i teraz go po prostu skręca dlatego ze pewnie się z niego śmieją koledzy z Ukrainy że wyjechał do polski a
  • Odpowiedz
  • 0
@ovation: Śmieszy mnie obrażanie Polaków jako Ukrainiec który sam zabiegał o polskie obywatelstwo które w końcu dostał i teraz uważa się za lepszego ciagle obrażając Polaków a gloryfikując Ukraińców, teraz nastąpił jakiś mały meltdown u niego
  • Odpowiedz
@eternos15: po wyjściu z UE ten kraj pogrąży się. UE to nie tylko dotacje, ale również schengen, a niewiele krajów ma możliwość być w schengen i olewać UE. Ogółem leje na tego pajaca, bo szkoda moich nerwów.
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox: Po pierwsze EU to nie jest Schengen i są kraje w UE które nie są w Schengen i na odwrót po drugie tak jak pisałem strata EU będzie ogromna ale niżej niż taka Serbia nie upadniemy a poziom Ukrainy czy Białorusi jest 30 lat za nami tak wiec takie obrażanie wszystkich Polaków w nerwach w tym siebie jest chamskie i prostackie
  • Odpowiedz
@eternos15: które mniej znaczące kraje są w schengen, ale nie ma ich w unii? Żadne. Zerwane łańcuchy dostaw, kilometrowe korki na granicach itp. Upadniemy niżej od Ukrainy, bo jesteśmy przyzwyczajeni do wygody, jaką daje nam UE. Po odejściu od niej, idealnym partnerem będzie np RPA
  • Odpowiedz
  • 1
@GeDox: Niżej od Ukrainy nie da się upaść raz nie mamy wojny na granicy, dwa mamy lepsza pozycje na mapie jako kraj, trzy jesteśmy 30 lat przed nimi, wyjście z uni oznacza po prostu stagnacje i model serbski czy czarnogórski czyli powolutku do przodu, nie bronię wyjścia z UE ale takie twoje piereolenie tez jest śmieszne, trzeba patrzeć na sprawy realnie a realizm jest taki ze będzie źle ale nie tak
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox: Wyjście z UE to jest zatrzymanie się a nie cofanie jak teraz w Niemczech jest załóżmy 2 razy lepiej niż w Polsce to po wyjściu z EU dalej będzie 2 rasy lepiej ale za 10 lat będzie już 4 razy lepiej, to bardziej w ta stronę
  • Odpowiedz
@eternos15: ukraina jest niżej w PKB niż Albania, Mołdawia i nawet mafijny twór Kosowo. Dno na poziomie Afryki zachodniej, roznoszenie HIV na poziomie pomiędzy Etiopia a Nigeria. Zobaczcie raporty WHO. Nawet jak Polska na przełomie lat 80/90 była w dupie to ukraincy byli w gorszej. Tylko że u nas każdy wie że to był zły czas, a u nich ostatnie lata ZSRR wspomina się jako nienajgorsze. I taka jest percepcja, oni
  • Odpowiedz
@eternos15: Widziałem ten wpis, sam zrobiłem print screen bo było to zesranie się pierwszej próby. Gość jest niesamowicie walnięty, że ktoś mu tutaj przytakuję to bym się szczerze mówiąc nie spodziewał - a wiele po wykopie można się spodziewać.

Idioci i prowokatorzy pokroju tej kreatury dostają obywatelstwo (tak, facet który nieustannie atakuję kraj który dał mu szansę na lepsze życie skamlał niedawno o obywatelstwo) to jest realny problem na który powinniśmy
  • Odpowiedz