Wpis z mikrobloga

tylko czerwona, ale to mie szkodzi bo to ta najlepsza


@Felonious_Gru: zgadzam się, czerwona jest TOP ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale idę o zakład, że ZERO różni się w smaku, ja wyczuwam aspartam/sukraloze/acesulfam K po dwóch łykach czegokolwiek. Nawet te słynne glikozydy stewiolowe mi jebią syfem xD
  • Odpowiedz
idę o zakład, że ZERO różni się w smaku,


@radziuxd: oczywiście, że się różni. ale smak jest ok, w przeciwieństwie do wielu innych produktów. wolałbym uschnąć niż wypić smakową pepsi max. zwykłą max to w zagrozeniu życia moze bym wypił xD
  • Odpowiedz
czemu nie pijesz Coli zero? XD


@Pearson: piję w zasadzie tylko zero, skąd pomysł, że jej nie piję?
Tylko, że zero nadal zawiera kofeinę, co też neutralne nie jest. staram się pić wodę, ale jak całe życie piłem słodkie, to chce się słodkiego.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Bardzo lubię takie wykopowe akcje, a w wykonaniu jednego z top użytkowników to już w ogóle, wypadało by to na jakąś ich grupkę wrzucić i załatwić Andrzejowi premie od wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: o co chodzi z ta oranżadą bez cukru? Piszą, że pracowali nad nią kilka lat tymczasem w składzie mamy:
substancje słodzące: sukraloza, cyklaminiany, neohesperydyna DC

myslalem, ze wynalezli jakas hiper super technologie, ze wode zamieniaja w słodką a oni po prostu dodają słodziki xD
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: nawet jak zrobią takie lody, to się mogą nie przyjąć. Polacy kochają #!$%@?ć cukier. Najlepiej to widać po Mountain dew. Była wersja bez cukru, to robactwo zaczęło narzekać i już nie uświadczysz wersji bezcukrowej.
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: ja naprawdę nie potrafię zrozumieć jak można pić coś słodzonego słodzikami. Dziwna, bardzo zalegająca w ustach słodycz powoduje u mnie odruch wymiotny, a po aspartamie na przykład boli mnie głowa. Z normalnym cukrem średnio się lubię i spożywam go mało (nawet soki rozwadniam), ale jego smak jak dla mnie jest nie do podrobienia i wszystko słodzone czymś innym zupełnie mi nie smakuje. Taki mój wysryw nie żeby kogoś dyskredytować, bo
  • Odpowiedz
@loginprzykladowy: wierzę ci w 100%. ostatnio opierdzieliłem małą butelkę coca cola cherry i dłuuuugo czułem, jak lepkie są usta, a kiedyś moglem to pić litrami i było ok. człowiek się po prostu przyzwyczaja.

Zresztą cc zero na początku musiałem pić niemal zmrożoną, bo inaczej smak slodzika był rzeczywiście straszny. teraz mogę wypić nawet wyjętą z nagrzanego samochodu i jest ok. teraz czeka mnie etap przestawiania się głównie na wodę, już potrafię
  • Odpowiedz