Wpis z mikrobloga

Dobra ale teraz tak poważnie, ile macie od wpisu? Bo to jest niemożliwe że dzień w dzień robić wpisy ciągle o tym samym i się tym nie znudzić xD


Pewnie i więcej by się was znalazło ale więcej jak do sprzed 9 godzin nie chciało mi się szukać xD
#koronawirus
  • 13
@Buniu: mowisz ze ktos mialby mi placic za to ze jestem przeciwny segregacji sanitarnej kiedy jest dostepna bariera w postaci szczepionki i ten kto ja przyjmie, wedlug retoryki medialnej, jest bezpieczny? Postradales zmysly? Kazdy normalny czlowiek powinien dawno dac spokoj i zamknac pysk:) a spamuje bo aparat panstwowy odebral mi biznes policyjnymi atakami i mam zajete kazde pieniadze ktorw zarobie. Co mi zostalo na codzien?
@wiem_wszystko wierzę że ktoś mógłby chcieć za to płacić, chociaż wytworzenie się pewnego rodzaju nienawiści i fanatyzmu z Twojej historii też byłoby możliwe
Swoją droga to akurat #!$%@? i jeśli to prawda to współczuję biznesu( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Buniu: pieniadze moze odzyskam za pare miesiecy albo za pare lat aktualnie wedlig polskiego prawa jestem winny a odwolawczosc do innych sadow trwa miesiace. Jestwm dobrej mysli bo koledzy wygrywaja. Ale co innego knajpa co innego pub. Jest to inaczej rozpatrywane. Zreszta przewin pisalem o tym wiele razy.