Wpis z mikrobloga

Recenzje Perfum: Mexx Ice Touch

Mam jedne majtki z Mexx i je sie bardzo wygodnie nosi. Jak zobaczylem takie perfumy z firmy Mexx, to pomyslalem ze tez moga mi sie przydać, bo te majtki sa najlepsze ze wszystkich jakie mialem.
Są bardzo miękkie i mają dużą gumkę, ale ona czasem mi się zawija tak, zgina troche na pol i musze poprawiac. Nie wiem czy ktos też tak ma. Poza tym sa moim idealem majtek.
Nazwa jest troche taka, ze niby na lato bo chlodzi jak jest za cieplo, ale przeciez nazwa dotyk lodu to powinno być dla perfum w zime, nazwa bylaby bardziej dopasowwala sie z otoczeniem. Nie wiem. Namieszane to troche.
Ja kiedys zjadlem sopel lodu i to w ogóle nie było podobne i tylko zeby wtedy bolały od zimna wiec to bardziej negatywne jest cechowanie. To chyba bardziej kiepska niz dobra nazwa marketingowa.

One mi dzisiaj przyszly i jak sie nimi psiknalem to zapach mi sie bardzo podobal, a pozniej zbudził negatywne wspomnienia, bo moja byla dziewczyna miala takiego kolege, co czesto sie z nim widziala, bo razem chodzili na studia i on byl takim typowym gburem i lekkoduchem.
Byl strasznie hcamski i mial duzo dziewczyn i zawsze je obgadyuwal brzydko. Wiem bo raz go poznalem i na jednej imprezie on razrozmawial z jakas dzieczyna a jak z inna rozmawial to sie wysmiewal z tamtej pierwszej. No i wszystkie dziewczyny chcwalily jego perfumy i teraz mysle ze one pachnialy dokladnietak jak ice tocuch, albo byly jego klonem.
To sugeruje ze to moze byc lady killer albo panty pooper. Ciezko mi powiedziec z cala pewnoscia, bo na razie mi tylko jedna osoba powiedziala jak zapytalem, ze calkiem ladne, ale dzisiaj mialem akurat wolne wiec nie moglem zapytac kolezanek z pracy.
Pachna bardzo swiezo, ale nie jak swieze pranie. Bardizej jak, no ciezko powiedziec, taka ezoteryczna swiezość. Takie ze jak tro sie czuje, to od razu sie robi lepiej. To jest zapach z kategorii takiej jak pachna np odswiezacze powietrza i plyny do mycia naczyn. Bo te rzeczy zawsze musza pachinec ladnie i sie sprawdzac.
Na poczatku czuc taka owocową swieżoć, jakby ananasy z lodami, a pozniej to przechodzi w samą śiweżość, a na końcu po paru godiznach to jest tez swiezoc, ale taka cieższa wlasnie w strone swiezego prania, co czasem moze przytlaczać.
Mysle, ze na taka cene to warto je miec, kazdy powinien je kupic, bo na lato są idealne. Moze to jednak chodzi ze jak jest za ciepło to trzeba to przeciwstawic lodem i sam zapach ma byc przyjemny bo daje ochłode.
Ocena to takie 6 albo 7/10 bo niby sa takie idealne na lato i są wyjątkowe, ale nie sa tez takie ze coś w nich mozna wskazac konkretnego, co najbardziej sie podoba

#perfumy #woolridgeperfumy
  • 2
  • Odpowiedz