Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: zluzuj, to tylko śmieszny mem. Patologia najczęściej będzie głosować na PIS, chociaż Razem ma niemalże identyczną wizję gospodarczą, więc z mojej perspektywy nie ma jakiejś ogromnej różnicy.

A konfederacja? Hmmm, jeszcze z 5-6 lat temu kuce były w miarę spoko, inteligentni młodzi ludzie, pełni różnych ideałów i ciągle wkurzeni na potrzebę prostowania kolejnych bzdur Korwina. Po tym mirażu z narodowcami wyszła z tego jakaś ogromna padaka, z kwiatkami takimi jak
@suqmadiq2ama @amantadeusz: + Nie obchodzi mnie czy dany wyborca jest magistrem filozofii pracującym w biedronce, czy jest wykwalifikowanym spawaczem. Dużo ważniejsza jest wiedza polityczna danego wyborcy, śmieszy mnie sytuacja gdy człowiek który nie jest wstanie podać ile płaci podatków ma takie same prawa wyborcze jak osoba interesująca się polityką i tracąca czas na zapoznawanie się z wiadomościami ze świata.
Jest tylko jeden skuteczny sposób aby zakończyć nieustającą "Wojnę polsko-polską" i skłócanie
Pobierz
źródło: comment_1626133013J7oYo2ylpqXkZ60PmOlmpS.jpg
@oczami_kuca: Wychowujemy debili w szkołach bo wszystkim to na rękę - tak wygląda lobbing zagraniczny i finansowanie partii - trzeba by zacząć od szkoły po której ludzie nie potrafią się rozliczyć z podatków i od uprawnień dla polityków i ludzi wciąganych do spółek skarbu państwa a tym czasem wprowadzamy religie i jeszcze większy ciemnogród za łapówki dla biednych i nieporadnych. Taki bosak bez szkoły by poerwszy dostał kopa z polityki razem