Wpis z mikrobloga

Acqua di Portofino - Sail. Dobra, czas wrócić do rozbiórek incognito, bo już pół tagu zacząłem wołać... Pozycja ciekawa, ponoć bardzo przypomina dużo droższe Acqua di Sale. Chętnie rozbiorę te i chętniej nawet Faro, ale zobaczę najpierw ile mililitrów uda mi się zebrać.

Cena: 3,3 zł/ml
Ilość: 80ml

Te znam, ale nie porównam do Acqua di Sale. Wczoraj testowałem na prawej ręce i bardzo dobrze wypadły. Wydaje mi się, że tymianek i eukaliptus tworzyły taki dziwny (mało mi znany), ale przyjemny akord, potem zaczęło być bardziej morsko. Pierun się długo trzymał, ale to dobrze. Oceny natomiast nie powalają, bo parfumo 7,4, a fragrantica 4,13 - not bad, not amazing. Nie crowdpleaser, ale dla fanów morskich lub fanów ciekawych nut powinno być jak znalazł.

Odleję od 10ml.

Dekanty 2,5 zł/ml
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA DO NOWYCH i STARYCH PACZEK: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki
NicholasUrfe - Acqua di Portofino - Sail. Dobra, czas wrócić do rozbiórek incognito, ...

źródło: comment_16261042746y332Tg78O5wcRKMeNL2aZ.jpg

Pobierz
  • 18
Jestem nowy na tagu. Sorry za głupie pytanie ale co to są te dekanty i na przykładzie tego perfumu ile zapłacę za 10 ml już z wysyłką? Może mi ktoś to rozpisać?