Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki i Mirabelki posiadajace oneplus 8T dajcie znac jakie wedlug was wady i zalety ma ten telefon. Mam opcje przesiasc sie z Op7 pro dzieki abonamencie zony i ciekaw jestem czy jest sens, bo oferta przyjemna.
#oneplus
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@broxigar: korzystam z telefonu głównie poza miastem oraz jako nawigacja gmaps oraz yanosik. Wcześniej miałem Galaxy s8. Bateria w 8t na duży plus. Tam gdzie mam LTE+ to znajomi w tej samej sieci łapią LTE. Telefon nie posiada certyfikatu na wodoszczelność, ale jest wodoszczelny ;) to jest mój pierwszy OnePlus. Nie grzeje się za bardzo, zdjęcia wychodzą mega jak dla mnie. Uwielbiam robić zdjęcia aparatem szerokokątnym. Wcześniej była opcja że niby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Account_executive: u mnie to juz 4 oneplus i jestem mega zadowolony, nie stac mnie na wywalnie 4,500 na ich nowy flagowiec(poszaleli z cena) , wiec chce po prostu zmienic na cos troche lepszego, bo w poprzednim glosnik podczas rozmowy cos ucichl i nie wiem czy nie padnie niedlugo.
Dzieki wielkie za opinie :)
@broxigar: na plus to ekran i 120hz, chociaż w losowych momentach (szczególnie w mapach i czasem w przeglądarce widać spadki płynności).
Minusem jest brak wsparcia dla 5G w Orange, tak samo nie ma VoLTE/VoWIFI. Uniemożliwia to korzystanie z internetu przez sieć komórkową podczas rozmowy. Ogólnie zasięg w Orange/Plusie jest OK.
Często zdarza się że po wyciągnięciu telefonu z kieszeni ekran się nie wybudza, słychać dźwięk odblokowania (po odblokowaniu przednim aparatem), ale