Wpis z mikrobloga

ja dalej z tego nie mogę xDD Graj prawie wszystkie mecze u siebie. Przed meczem depcz flage przeciwnika. Bucz w czasie ogrywania hymnów. W decydujacych karnych traf w slupek xDDDDD na Wembley xDD przy parze królewskiej i tym typku od scjentologii xDDDD a na sam koniec, podczar rozdawania medali, zdejmuj medal xDDDDD bo srebro jest niegodne

ale to bylo #euro2020 #mecz
q.....0 - ja dalej z tego nie mogę xDD Graj prawie wszystkie mecze u siebie. Przed me...

źródło: comment_1626072969fMI7LWDe2bYkkN6GxKWI4V.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@ql00 uwielbiam wrzucanie wszystkich do jednego wora. Co mają piłkarze do #!$%@? w Londynie, buczenia, deptania flag itp?
W Anglii jest młoda ekipa, dla wielu to pierwszy większy turniej. Wiadomo, że glowa się pali.
A z tym srebrem to sranie na wykopie jak #!$%@?. Jak jesteś w finale to marzysz o złocie, a nie o srebrze.
  • Odpowiedz
a na sam koniec, podczar rozdawania medali, zdejmuj medal xDDDDD bo srebro jest niegodne


@ql00: Widać, kto piłkę ogląda tylko co dwa lata podczas Euro/Mundialu: zdejmowanie srebrnych medali jest dość powszechną praktyką, szczególnie w najważniejszych finałach typu CL/EL czy właśnie turnieje reprezentacyjne.
  • Odpowiedz
Co mają piłkarze do #!$%@? w Londynie, buczenia, deptania flag itp?


@FanaticoRosso1910: po co przychodza Ci, ktorzy te flagi deptaja? Ogladac swoja druzyne, bo ona ich reprezentuje, stad nazwa reprezentacja. To jest ten związek.

W Anglii jest młoda ekipa, dla wielu to pierwszy większy turniej. Wiadomo, że glowa się pali.

A z tym srebrem to sranie na wykopie jak #!$%@?. Jak jesteś w finale to marzysz o złocie, a nie o
  • Odpowiedz
@ql00: mam wrażenie, że rzucasz oskarżeniami wyjętymi z dupy i tak dalej. Równie dobrze ktoś ciebe może pytać, że na kij takie podatki wprowadzasz w Polsce? Przecież rząd reprezentuje obywateli. Jak tak możesz?
  • Odpowiedz