Wpis z mikrobloga

Hej,
wymyśliłem 2 opcje układu łazienki, nr 1 i 3, nr 2 jest to przykład z rzutu od dewelopera. Prysznic ma być z odpływem liniowym walk-in. Lepiej pomniejszyć ściankę pokoju o ok. 60 cm aby powiększyć łazienkę i zdystansować WC a kabinę (nr 3) czy otworzyć kabinę w kierunku zlewu. A może zrezygnować z własnych aranżacji i pozostawić wizję dewelopera.

Co sądzicie? Jakieś sugestię ?

#architekturawnetrz #aranzacjawnetrz #deweloperka
inscore - Hej, 
wymyśliłem 2 opcje układu łazienki, nr 1 i 3, nr 2 jest to przykład ...

źródło: comment_1626032013ozvDYhVycMnm3eR8J4Nkv0.jpg

Pobierz
  • 6
@inscore: bez rozrysowania w skali lepiej nie podejmować takich decyzji. Jakie jest okno? plastikowe? na jakiej wysokości parapet? Na pierwszy rzut oka żaden z układów nie jest idealny, w 1 i 3 układzie idąc do toalety, będziesz chodzić po mokrej podłodze, bo z kabiny otwartej w ten sposób, zawsze nachlapiesz, W 2 będzie bardzo wąskie przejscie między kabiną a toaletą. Prawdopodobnie najwygodniej byłoby umieścić prysznic pod oknem ( a toaletę na
@inscore: No kanalizacja widzę - jest szacht już, to przerzucając toaletę na druga stronę mogą nie wyrobić ze spadkiem. Ja bym zrobiła kabinę pod oknem, umywalkę tu gdzie jest, tylko przesunęłabym ją bliżej komina, a wc przerzuciła na przeciwko jeśli deweloper powie, że da radę. Nie widzę reszty pokoju to nie umiem powiedzieć czy go zepsujesz przesuwając ścianę.