Wpis z mikrobloga

Jest na mirko jakiś ekspert od pralek i suszarek #agd który mógłby polecić jakiś zestaw pralka + suszarka + łącznik, który warto kupić? Może ktoś z Was ostatnio kupował taki zestaw i coś poleci?

Bardzo nie chciałbym stawać się ekspertem od pralek i suszarek i czytać o tych ich funkcjach różnych i czym się różnią i wolałbym zdać się na radę eksperta :D

#kiciochpyta #pralka #suszarka #agd #remontujzwykopem
MG78 - Jest na mirko jakiś ekspert od pralek i suszarek #agd który mógłby polecić jak...

źródło: comment_16260225334L7ggt8XUBepixKDnkK6rr.jpg

Pobierz
  • 8
@MG78 suszarkę z pompa ciepła = małe zużycie prądu, ja mam słupek z pralki sharp i suszarki bosh łącznik jakiś uniwersalny i działa dobrze. Trzeba dobrze wyregulować pralkę bo jak wejdzie w wibracje to trzęsie suszarka ale nie ma z tym jakiś wielkich problemów
@Don_Bandolero: Szerokości mam ok. 65 cm na to, głębokości ok. 57 cm. Nie mam określonego budżetu, coś co będzie miało dobry stosunek jakości do ceny czyli pewnie nie najdroższe i nie najtańsze ;d
@Don_Bandolero: @MG78: mam ten sam problem tylko ja sobie znalazłam pralek ale okazało sie ze bedzie za duza i najlepiej zebym miała taka max 58 cm głębokości ze wszystkim bo odpływ :/ na szczęście z suszarka nie mam tego problemu
@Njeworski: @Notakaprawda mi ogarnął i ostatecznie wybór padł na:

BEKO MDF7444CXM
BEKO PWUV7646XME
BEKO Slim Psks Manhattan Gray

Jestem zadowolony i z pralki i suszarki. Łącznik nie jest zbyt intuicyjny w montażu i w dwóch miejscach trzeba wiercić więc mogliby ogarnąć to lepiej.