Wpis z mikrobloga

tu akurat widac ze to zyciowa menelica ale realnie są takie osoby które mają trudności z obsluga paleciaka


@ZnienawidziszMnie:
dali świeżakowi pierwszy raz pieska do łapy i kręcą bekę (i filmik)

rozumiem, że ty czego w życiu nie robisz pierwszy raz to jesteś prima sort master expert?
  • Odpowiedz
@PanKracy582 pierwszy raz na oczy widziałem paleciaka jak sie zatrudniłem majac 20 lat i uwierz ze obsluga kawałka #!$%@? metalu na kółkach nie była wielka filozofia i nikt nie musial mnie uczyc jak nim jezdzic.. jesli ktos nie jest na tyle zmyslny zeby wiedziec jak sterować to powinien isc zamiatać ulice o ile potrafi uzywac miotły
  • Odpowiedz
Kiedyś jak miałem w rękach pierwszy raz paleciaka, to też podniosłem paletę z kołami na desce i nie chciało mi jechać.¯_(ツ)_/¯


@daglazz:
a jakie zdziwienie, że chrupią deski xD
znam ten
  • Odpowiedz
@Samy_Naceri:" > ..w tych czasach to jednak rok służby wojskowej by się przydał, zrobić z tych leszczy prawdziwych męszczyzn."

No tak, bo wojsko wyleczy lekkie upośledzenie u chłopaka z grupą inwalidzką. Ty normalnie powinieneś zostać ministrem zdrowia "bystrzaku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Ale po co tłumaczyć, kiedy przygłupi Janusz, zamiast wyjaśnić jak normalny, myślący człowiek, jak to urządzenie działa, może się pochichrać z młodego i opublikować śmieszny filmik w internetach ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz