Wpis z mikrobloga

Jako że ostatnio w Buenos ciężko i uczciwi polacy są wykorzystywani przez eneby i inne g2a postanowiłem zrobić eksperyment. Dla części pewnie oczywisty, dla mnie - niekoniecznie. Najważniejsze, że eksperyment się udał.
Otóż, jest wiele stron które od ręki sprzedają skiny do CS:GO nawet z 30 procentową zniżką (np bitskins), na jednej z takich stron kupiłem skina, wyszedłem trochę poza 100zł budżetu, cena skina: 103zł 40gr.
Na rynku steam skin ten sprzedawał się za ~3500ars$, co oznaczało, że mogę go wystawić za 3050ars$ i da mi to najtańszą ofertę.

No i sprzedało się, moje konto zostało doładowane na 3050$ co daje jakieś 121zł, więc nie dość, że nie płacimy prowizji która zżera opłacalność całej operacji to nawet jesteśmy trochę na plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko trzeba trochę poczekać, w moim przypadku skin się sprzedał w 24h, trzeba wybierać te bardziej popularne skórki i bronie.

#steampesos
  • 9
@DenNarcoSmurfen: Nieźle
Ale ja znalazłem jeszcze lepszy sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko dużo #!$%@?.
Ale generalnie chodzi o to, że robisz nowe konto w buenos, czekasz te 2 tygodnie aż się ogarnie rynek
Potem ogarniasz najtańszego giftcarda, doładowujesz, kupujesz hentaie z kartami po 7 pesos.
Następnie flipujesz karty tak długo aż osiągniesz sensowną sumkę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Po czym, kupujesz jakiś
Jeśli ktoś potrzebowałby chodliwych itemów (takich, które sprzedają się momentalnie na rynku i których wartość jest stabilna) to PW.