Wpis z mikrobloga

@Reezu:
W komentarzach do przypiętego posta. Jak robiłem screen było ich 40 teraz już 240 z czego część ukryta bo zaminusowana, albo już wywalone. Teraz już faktycznie też nie widzę tego komentarza, ale te o rasiźmie i ksenofobii dalej są xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinson: Na reddicie już teraz są całe wątki w komentarzach pisane przez boty dyskutujące między sobą bez udziału człowieka xD
O czym dyskutują? Wszyscy dobrze wiemy o czym NIE dyskutują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kinson: wczoraj gdy pod komentarzem "prawica rujnuje wszystko czego się dotknie" dałem swój komentarz "że nieważne która strona, każda skrajność jest zła", to najpierw zostałem poinformowany że świat dzieli się na faszystów i antyfaszystów oraz bym na to nie odpowiadał, bo i tak zostanę zignorowany. To jest chore jak bardzo 90% subredditów jest podporządkowanych tylko jednej, słusznej stronie sceny politycznej.
  • Odpowiedz
@kinson a mi się tam podoba szastanie tym pojęciem na prawo i lewo. Język działa tak, że tak często używane pojęcia się "normalizują" i stają się mniej silne. Przez co tracą moc. Powiedz teraz na kogoś np. debilu. Kiedyś ludzie by się za taką obelgę z pięściami rzucali, a dziś kumple przy piwku tak do siebie mówią. Podobnie będzie z rasizmem pod, który podciągają już naprawdę wszystko.
  • Odpowiedz
@dergfell: No raczej nie. Oba portale mają swoje grzeszki.
@Hafahafa: Ale właśnie to jest w tym wszystkim przerażające, bo dzięki temu że te słowa tracą moc to zatraca się poczucie przyzwoitości i wzajemnego szacunku.
  • Odpowiedz