Wpis z mikrobloga

  • 0
Witam
Szukałem informacji o tvlicence w #uk I znalazłem info z przed 5 lat. Jak to teraz wygląda z płaceniem? TV używam tylko do netflixa, Amazon prime i YouTube czasami. Czy muszę im to zgłaszać? Czy ktoś może mnie sprawdzić? Jak to wygląda? Gdzieś znalazłem na jakiejś stronie, że ponoć nie trzeba płacić tego TVlicence, post z 2020 r. Tak naprawdę już nie wiem w co wierzyć. Przychodzą do mnie listy z pogróżkami że jest wszczęte śledztwo, bo nie dałem im znać odnośnie czy posiadam TV czy nie.
#tvlicence #uk #anglia
  • 10
  • Odpowiedz
TV używam tylko do netflixa, Amazon prime i YouTube czasami. Czy muszę im to zgłaszać? Czy ktoś może mnie sprawdzić?


@kecyc: w takim przypadku nie musisz placic tylko co 2 lata zglosic im na ich stronie.
Tak ktos moze cie sprawdzic, i jak piszesz prawde nie masz sie czego bac.

A jak jestes cwaniakiem, robakiem,i klamiesz, to ich nie wpuszczasz do domu.
  • Odpowiedz
Jeśli to taki sam list jak udostępnił kolega @maze to jest w nim jak byk napisane co trzeba zrobić. Wchodzisz na stronę tvlicence.co.uk/notv i rejestrujesz się jako osoba nie oglądająca tv na żywo. Po problemie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Budo tutaj szukałem, Gdzieś znalazłem na jakiejś stronie, że ponoć nie trzeba płacić tego TVlicence, post z 2020 r. Rozumiem też chęć po prostu do #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kecyc: te pogrozki są pisane z automatu do wszytskich adresów, które nie płacą. Zadnego śledztwa nie ma i nie będzie chociaż pan inspektor może zapukac.
  • Odpowiedz