Wpis z mikrobloga

Słynny następca Cristiano Ronaldo Dawid Hanc wczoraj skończył 19 lat!

Niestety jak na razie nie zapowiada się by zapowiedź jego ojca chyba się nie spełni, bo zamiast w Manchesterze United (gdzie Ronaldo grał w wieku 19 lat) Hanc gra w Zagłębiu II Lubin, gdzie w ubiegłym sezonie w III lidze wystąpił w 30 meczach, w których zaliczył jedną asystę i nie strzelił gola.

Tutaj słynne Sławiemente gdyby ktoś chciał sobie powspominać: https://youtu.be/4zta8jX7IVI

#mecz #pilkanozna #polska #kanalsportowy #euro2020 #ekstraklasaboners
Pobierz Coxex - Słynny następca Cristiano Ronaldo Dawid Hanc wczoraj skończył 19 lat! 

Nie...
źródło: comment_1625989031HV3RBrnKipcm9la7vAP3f4.jpg
  • 45
@Coxex: Kilka lat temu na pierwszych latach studiów przyprowadzał kolega na imprezy swojego kolegę "piłkarza" w moim wieku (wtedy mieliśmy po 21-22 lata jakoś). Wszystko by było spoko gdyby nie to, że ten "piłkarz" miał mental Cristiano Ronaldo, a grał w 3 czy 4 lidze lubelskiej xD Ale z jego opowieści wynikało jakby jeszcze dzień wcześniej miał mecz z Barceloną i jak to jego całe życie jest pod sport i trening
@Coxex Skoro miał tylko umiejętności dryblingu, omijania wiejskich dzieciaków na orliku i żonglowania piłką bez przeciwnika to nic dziwnego, że kariery nie zrobił. Sam z czasów wuefu pamiętam, że te najlepsze dzieciaki zamiast się jakoś rozwijać to przede wszystkim chciały iść samemu na bramkę, bez podawania chciały przejść z piłką całe boisko, dryblingiem minąć wszystkich przeciwników i strzelić gola. Zero gry zespołowej, zero ładnej klepki, zero długich podań, zero ustawiania się, zero
@Coxex Dodam jeszcze, że Ronaldo sam zaczynał karierę jako typowy skrzydłowy biegający na wahadle i wrzucający piłki w pole karne, nie był napastnikiem, z którym teraz wszystkie dzieciaki go kojarzą. Jako skrzydłowy wygrał pierwszy raz ligę mistrzów i złotą piłkę. Jego zadaniem było głównie zagrywanie i rajdy skrzydłem, coś nie do pomyślenia dla tego najlepszego dzieciaka z wuefu.
@Coxex: Półzawodowo? Oczywiście, że zawodowo. Dostaje z pewnością przynajmniej 4-5k miesięcznie i trenuje codziennie pod okiem zawodowych trenerów. W tej samej lidze gra np Ruch Chorzów (no, już nie) czy Polonia Bytom.
@Trybun_Plebejski Prawda byczku. Jak sobie przypomnę wf czy grę na podwórku w dzieciństwie to coś w tym jest.

Z mojego rocznika i podobnych tylko jeden jako tako się trochę przebił (1 sezon w 1. lidze, potem transfer do klubu w ekstraklasie, gdzie przesiedział cały sezon ani razu nie wchodząc nawet z ławki), a teraz kopie gdzieś za granicą w 2. czy 3. lidze. Co i tak uważam za jakiś sukces (małe miasteczko
@Coxex: jestem z małej miejscowości na podkarpaciu, z tej z której jest Sławek Peszko, ja akurat jestem młodszy od niego i nie pamiętam jego pierwszych kroków, ale takich nażelowanych gwiazdorów, którzy mieli porobić wielkie kariery było co najmniej kilku, o wszystkich słuch zaginął poza nim, jeszcze jeden bodajże w Koronie Kielce był na testach jakieś 15 lat temu, ale nic z tego nie wyszło, podejrzewam, że w każdej dziurze w Polsce
@Trybun_Plebejski: piłka jak wszystko, opiera sie na mozolnej,REGULARNEJ,nawet nie ciężkiej pracy i summieności. nażelowani i ich rodzice mają problem w głowie, bo jak dziecko ma 14 lat to oni zamiast go pilnować i wychowywać aby regularnie trenował, to srają z radości,że dzieciak jest najlepszy, wtedy zaczyna się odbijanie palmy-alko,narko, panny. wystarczy zobaczyć naszego Lewego, u niego trening,dieta,regularność,sumienność dały sukces w skjali światowej