Wpis z mikrobloga

Mamy oficjalne info na temat nowego 24 sezonu w Diablo 3

https://eu.diablo3.com/pl-pl/blog/23695733

Zmian niezbyt dużo, jedynie u mnicha trochę więcej, bo zbostowano Inę i mistycznych oraz mamy nowe Eteryczne przedmioty ale o tym już zapewne każdy zainteresowany wie.

Start sezonu zapowiadany jest na 23 lipca ale patch będzie dostępny już 20 i zapewne te zmiany (poza Eterycznymi) dostaną wszyscy i sezon i tryb normalny.

Aby zagrać eterycznymi to trzeba będzie grać sezon, podczas którego odblokujemy sobie transmogi (za skompletowanie wszystkich Eterali)
dostępne również poza sezonem i przypuszczam, że to będzie
jedyna możliwość ich odblokowania i to podczas tego sezonu, kto tego nie zrobi, to ich mieć nie będzie.
Ja w każdym razie sobie je odblokuję, jeżeli będę miał czas na grę, bo przypominam Eterale możemy jedynie wydropić i tutaj może być problem ze skompletowaniem wszystkich, bo może nam brakować np. dwóch, ja w każdym razie nie będę ganiał za jakimiś pixelami trzy miesiące.
Sezon pogram sobie 3-4 tygodnie w dobrym układzie i mam nadzieję że uda mi się odblokować te transmogi w tym czasie.
#diablo3
  • 2
  • Odpowiedz
@KittySlayer: „Przedmioty eteryczne pojawiają się wśród łupów wyłącznie w trybie sezonowym i nie zostaną przeniesione do skrytki postaci niesezonowej po zakończeniu sezonu.”
Pffffffff…
#!$%@? pan blizard!
  • Odpowiedz
@cyriak:

Jest to kiepskie i u wielu graczy takie rozwiązanie zapewne sprawi, że gracze nie będą grać sezonu
ale z drugiej strony gdyby nie było elementów dostępnych tylko w sezonie w tym są to Eterale to gra umarłaby śmiercią naturalną i te niedobitki co jeszce grają w D3 przestali by grać.
Ten sezon grałem tylko 5 czy 6 dni do czasu zdobycia ramki i peta i przestałem go grać i grałem
  • Odpowiedz