Wpis z mikrobloga

Amouage - Portrayal Man. Ostatni i najbardziej się nad nim zastanawiałem, przekonajcie mnie czy warto - tutaj 70ml bym potrzebował. Ostatni amłaż z tej imprezy, chyba że bardzo będziecie chcieli beloved (zaplusujcie pierwszy komentarz).
#rozbiorka #perfumy

Cena: 4,5 zł/ml
Ilość: 80ml

(Blindbuy, czytałem tylko opinie) Z jednej strony jest podobieństwo do fafika, którego bardzo lubię - z drugiej, podobno trochę "dziadkowy" może być. Nie lubię dziadów, ale lubię klimat fafika, stąd dylemat. Cena "niska", oceny "wysokie", można spróbować. Parfumo 7,8 nieźle go ocenia, ale właśnie 9% dla młodych, 28% dla starych widać na wykresie (ryzykowne proporcje). Fragrantica 3,99 z trochę gorszym wynikiem, ale w komentarzach nie wskazuje, że to dziad.

Odleję od 5ml. Tylko tak żeby nie zostało mi więcej niż 30ml pls.

Dekanty 2,5 zł/ml
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA DO NOWYCH i STARYCH PACZEK: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki
NicholasUrfe - Amouage - Portrayal Man. Ostatni i najbardziej się nad nim zastanawiał...

źródło: comment_1625833349W1YQcnOpqHKHAOGMt1eVWT.jpg

Pobierz
  • 11