Wpis z mikrobloga

Komentarze na reddicie to złoto (przetłumaczyłem):

Pozwolę sobie wyrazić mój całkowity szok i zaskoczenie takim obrotem wydarzeń.

Kto, #!$%@?, jest dyrektorem marketingu tej firmy? Lub CMO. WTF

Zaczynam myśleć, że oni lubią nas rozczarowywać.

W tym momencie po prostu nas trollują

sprzedali pieprzoną łatkę, CDPR to mistrzowskie trolle i mogę się od nich wiele nauczyć

I to nie tylko łatka, łatka, która wyszła wiele tygodni temu

Aktualizacja o tym, że wkrótce nie będzie żadnych aktualizacji. Dziękuję CDPR, jestem prawie pewien, że to ostatnia gra, którą kupuję od was :)

Cała ich górna kadra kierownicza potrzebuje wystrzelenia na rakiecie Space X w jedną stronę na słońce.

Stary dobry CDPR pozostawiając chciwość innym.

Ta gra to żart

Brak aktualizacji? Brak niespodzianek

W tym momencie to tak, jakby lubili być złoczyńcami.

Czuję, że cyber punk stał się natychmiast kultowym klasykiem ze wszystkich niewłaściwych powodów. Wiele jak „wszystkie twoje bazy są należą do nas”


#cyberpunk2077 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
Cała ich górna kadra kierownicza potrzebuje wystrzelenia na rakiecie Space X w jedną stronę na słońce.


@pablo397: to by było niezłe, czemu na ten tekst nie wpadłam pierwsza
  • Odpowiedz
@Walther00: marketing musi coś robić aby uzasadniać sens swojego istnienia i brania ciężkiej kasy. A że pracują tam same juleczki z piorunami to takie masz efekty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Walther00: nie, ta firma zawsze taka była - poprostu w erze wiedzmina każdy szympans byłby w stanie zarządzać i podejmować decyzje - bo żadnych problemów nie było to i decyzji nie trzeba było podejmować wystarczyło stać z boku i zbierać laurki za gierkę xD. Teraz, gdy nie wyszło i trzeba podjąć poważne decyzje, naprostować sprawy, prowadzić rozmowy z #!$%@? graczami to wychodzi januszex i polska kadra kierownicza
  • Odpowiedz