Wpis z mikrobloga

- Miał też inne propozycje - bardzo dobre finansowo. Choćby od klubów meksykańskich. Zdziwiłem się, że to jest kontrakt 1+1. Kilka tygodni temu, jak rozmawiałem z ludźmi, którzy brali udział w transferze, to istniała opcja, że Podolski zagra tylko kilka meczów i pojedzie w dalekie strony zarabiać pieniądze. Ktoś go jednak przekonał i to zostało jednak zawieszone - podsumował.


Korek "rozmawiał z ludźmi", "wiedział" kilka tygodni temu, "ktoś" coś gdzieś powiedział tylko, że informację o Podolskim w Górniku podał Fabrizio Romano a nie tajski podróżnik. Skoro wiedział kilka tygodni temu o rozmowach to czemu o tym nie wspomniał tylko cały fejm zbierał Romano?


Mejweni xd

#mecz #kanalsportowy
  • 9
@Chehu: Mógł coś już słyszeć. Jakieś zakulisowe podchody Podolskiego do powrotu do Górnika, ale może nie chciał puścić jakiegoś farmazona dlatego trzymał język za zębami.

Albo tak jak mówisz chciał zagrać szefa, pokazać jaki to on nie jest i, że newsami może strzelać jak z rękawa tylko po co ;p
@Domciu: to po kolei

Polski potężny dziennikarz sportowy:

- Miał też inne propozycje - bardzo dobre finansowo.

Jakie? Jak dobre finansowo? Konkrety

Choćby od klubów meksykańskich.

Jakich klubów?

Kilka tygodni temu, jak rozmawiałem z ludźmi, którzy brali udział w transferze

Jakimi ludźmi?

istniała opcja, że Podolski zagra tylko kilka meczów i pojedzie w dalekie strony zarabiać pieniądze.

W jakie dalekie strony, gdzie?

Ktoś go jednak przekonał

Kto go przekonał?

Tymczasem

#!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chehu: taaa, wiedział ale nie powiedział bo jest sztywniutki i zostawia wszytko dla siebie.
Przedwczoraj jeszcze spekulował że podolski kupi górnika xD oczywiście, pewnie się rozlicza w wypłacie dla niego za % udziałów.
Borek to jest Borek
@Chehu
"
- Miał też inne propozycje - bardzo dobre finansowo.
Jakie? Jak dobre finansowo? Konkrety"
W Hejtparku Borek mówił że miał ofertę z klubu gdzie gra Gignac czyli Tigres UANL