Wpis z mikrobloga

Zawsze się czułam jak śmieć. Za brzydka i za głupia w każdej grupie społecznej w której byłam. Matka to we mnie zakorzeniła. Nic nigdy nie osiągnęłam nic nie potrafię jestem zerem społecznym i odpadem. W dodatku przy prawdziwych kobietach wyglądam jak karakan. Jestem straszydłem, pośmiewiskiem. Moi starzy nie lepsi. Oboje są brzydcy i głupi. Jeden analfabeta druga jak potwór z Loch Ness. Nic nie ma prawa mi się udać w życiu. Poddałam się już ile można walczyć o poprawę.
Gówno ściekowe jest bardziej wartościowe niż ja.
#przegryw ##!$%@? #depresja
  • 61
  • Odpowiedz
@konopiapolska

no skoro #!$%@? ktoś ją rozdziewiczyl to musiała mieć z nim jakaś relacje, prawda? Chyba że ja zgwałcili, ale raczej wątpię. Czyli kłamie gdy pisze, że nie miała życia społecznego bo miala.

@Lucider5: jakby tak nie było jak piszesz to by nie miała tego tzw. "życia społecznego" tak?


Faktycznie jesteś trollem xd
  • Odpowiedz
@Lucider5: Gdyby rozdziewiczył cię ukr z roboty dla treningu to raczej też nie uważałbyś tego za wielkie osiągnięcia, a wręcz przeciwnie, starał się ukryć ten fakt...( ͡° ͜ʖ ͡°) a dodajmy, że tydzień później ten ukr pojechał do swojej dziewczyny xd
  • Odpowiedz
@Lucider5:

no nie znam to n0rmik, tak?


Wanna be przegryw jak 80% tagu. Czy ty urodziłeś się wczoraj naiwnie myśląc, że większość tagu to nie kolejne reinkarnacje ukaszka vel felixu, grejtmastra, trytona, spartaczonego i setki innych trolli?
  • Odpowiedz