Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam użytkownika @joyko , który zamiast zachowywać jak się racjonalny człowiek, to usuwa komentarze z pytaniami to jego budzącej uśmiech politowania tezy. Plus towarzysz nie jest świadomy tego że w internecie nic nie ginie, i screeny równiez pokazują kto stosuje nieczyste zagrywki w dyskusji gdy tylko ma okazje.

Oczywiście towarzysz zapewne na pytania nie odpowie bo tchórz i nieuk, ale no, czego innego się spodziewać po konserwatywnej biedzie intelektualnej, która ucieka od dyskusji i odpowiedzialności gdy tylko się da.

Tutaj zdjęcie by nie byc gołosłownym xd
#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #manipulacja

Tu odnośnik to tematu:

https://www.wykop.pl/wpis/58947809/lewica-wspiera-mentzena-odcinek-nie-wiem-juz-ktory/209205251/#comment-209205251

No to może tutaj się uniesiesz honorem i mi odpowiesz? :P

@joyko: >

ale Mentzen dzięki reklamie Daily Mail

reklamie xd. Nie polecam używać słów, których się nie rozumie, to nie jest reklama, ale anty reklama, nikt racjonalny nie bedzie chciał pić piwa w browarze z rasistowską historią a już zwłaszcza w cywilizowanych krajach.

,,wyszedł bardzo na plus,,

Potrzebne źródło na te rewelacje.

,,jego reklama została dobrze przyjęta (komentarze),,

komentarze nie są reprezentatywną próbką która obrazuje konsumentów. To w dużej mierze boty, trolle i przypadkowe osoby. Twierdzenie na wylot.

,,a sam dzięki temu więcej zarobi ( ͡° ͜ʖ ͡°),,

Ponownie, potrzebne jest źródło tych rewelacji, póki co to twoje czcze marzenia.

,,Na dzbanów poraz kolejny wyszły lewiczki,,

Mistrz Yoda zdanie te składał. Polecam nauczyć się pisać poprawnie po polsku.

,,Ziobro zaskoczenia,,

Ziobro zaskoczenia że usuwasz niewygodne komentarze, zamiast się do argumentów ustosunkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Mirrak - Pozdrawiam użytkownika @joyko , który zamiast zachowywać jak się racjonalny ...
źródło: comment_16256742035lnMriD0kwRptefHqKil38.jpg
  • 21
@joyko: Więc jeszcze raz ok?

ale Mentzen dzięki reklamie Daily Mail

reklamie xd. Nie polecam używać słów, których się nie rozumie, to nie jest reklama, ale anty reklama, nikt racjonalny nie bedzie chciał pić piwa w browarze z rasistowską historią a już zwłaszcza w cywilizowanych krajach.
,,wyszedł bardzo na plus,,

Potrzebne źródło na te rewelacje.
,,jego reklama została dobrze przyjęta (komentarze),,

komentarze nie są reprezentatywną próbką która obrazuje konsumentów. To w
mmmm kłamstwo i zmanipulowana insynuacja w jednym zdaniu, pięknie ()


@joyko:

Nie wykazałeś ani jednego, ani drugiego.

,,Brawo, pierwszy raz sie z toba zgadzam, tamto zdanie kompletnie nie ma sensu,,

Tamto zdanie, czyli twoje zdanie :v

,, Polecam nauczyć się pisać poprawnie po polsku ,,

Umiem pisać poprawnie w przeciwieństwie do ciebie umiem też dyskutować i argumentowac więc lecimy dalej, tylko tutaj bo ja
@joyko: A i małe przypomnienie, nie odwracaj kota ogonem.
nie stosuj sofizmatu rozszerzenia.
Nie trolluj w tak żałósny sposób bo ani to smieszne, ani skuteczne, jedynie robisz z siebie idiotę przez to.
Nie kopiuj argumentów durgiej strony i to w sposób tak nie umiejętny.
Dobrze, że nie napisałeś "tak jak myślałem", dyskwalifikowałoby to twój wpis od razu xd


@joyko: Udowodnij to, dlaczego by tak było?

,,Fajny błąd potwierdzenia,,

Wskaż go.

,, okraszony kłamstwem i chochołem, winszuje!,,

Nie używaj słów, których nie rozumiesz plus nie uciekaj od odpowiedzi na pytania. Jeszcze raz:
nie stosuj sofizmatu rozszerzenia.
Nie trolluj w tak żałósny sposób bo ani to smieszne, ani skuteczne, jedynie robisz z siebie idiotę przez to.
Nie
Pobierz Mirrak - > Dobrze, że nie napisałeś "tak jak myślałem", dyskwalifikowałoby to twój wp...
źródło: comment_1625676546rJqQLpLIYjbBWsPLVyvpOh.jpg
@yaah:

Odpowiadam tu, bo dzban dał mi bloka xd.
jeżeli widzisz gdzieś pedofilie to złgoś ją policji albo adminowi, ja na tagu neuropa, nie widzę żadnych pedofiliskich materiałów.
@Mirrak: też nie widziałem na szczęście, ale pytałem raczej o browar. Przecież ktoś kto ma ochotę to sobie wypije, co ma do tego racjonalność?
@Mirrak: Ja ci mogę odpowiedzieć z innej strony. Niby to antyreklama, ale jednak nie do końca. Większość ludzi to odrzuci, ale ci ludzie, którzy wykopują każde znalezisko pt. "murzyn się spierdział i śmierdzi", to właśnie ze względu na to kupią "aby lewaka dupa bolała". Dopóki będą istnieć takie fanatyczne środowiska, dopóty będzie się opłacało reklamować produkty targetowane właśnie do nich.

Swoją drogą Konfederacja sama troszczy się o to, aby ta grupa
. Większość ludzi to odrzuci, ale ci ludzie, którzy wykopują każde znalezisko pt. "murzyn się spierdział i śmierdzi", to właśnie ze względu na to kupią "aby lewaka dupa bolała".


@TenTypZez:

Tylko tych ludzi jest mało i zbyt mało by mówić o komercyjnym suckesie :v