Wpis z mikrobloga

Prawie wszystkie przesyłki PL000*** zamieniły mi się w 0055*** wartości niskie od 1 - do 4.91 USD kilkanaście przypadków, wszystkie to pojedyncze zamówienia na innych kontach.

Zaobserwowaliście u siebie?
#aliexpress
  • 7
@Andczej: Tylko tu nie miało co się łączyć. Każde pojedyncze zamówienie jest na osobnym koncie.

Teraz taka drobiazg jak np: mix kondensatorów smd o wartości 1.99 po nadejściu do sortowni staje się 0055****, dzięki temu będę miał wkurzonego listonosza i kilkanaście przesyłek rejestrowanych dziennie przez kilka tygodni.
@Andczej: Adres posolony, czyli traktowany jako osobny żadne zamówienie się ze sobą nie połączyło, po prostu dociera do sortowni i zmienia się w ASS 0055.

Każdy numer jest inny, czyli wnioskując z tego niedługo docierać do nas będą same ASS-y
@9010: Tym, że łączą przesyłki z różnych kont bardzo mnie zaskoczyłeś. Listy na różne nazwiska i nr tel pakują do jednego wora?
Ale nie w tym rzecz, będziesz miał je szybko i bez ryzyka, że zaginie. Z kurierem się dogadasz.
Dochodzą do Ciebie wszystkie nierejestrowane? ja ich unikam jak ognia.
W sumie zazdroszczę, też bym tak chciał. Sam teraz mam odwrotną sytuację, kilka [łączonych] nie zmieniło trackingu pozostało przy PL000 i