Wpis z mikrobloga

Polecacie jakiegoś malutkiego drona do polatania w domu żeby nauczyć się obsługi tych potężnych maszyn? Im taniej tym lepiej. Gratis to uczciwa cena ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie musi oczywiście mieć kamery choć chce się nauczyć obsługi żeby w przyszłości robić zdjęcia dronem jak będzie mnie na takiego stać. Fajnie gdyby latał dłużej niż 5 minut albo miał tanie bateryjki do podmiany. Po takiej nocnej sesji ładowania chciałbym polatać z 30 minut. Tak z 200 polskich pieniążków mogę przeznaczyć #drony
  • 5
@TrashRacoon: pierwsza rzecz, że latanie po domu nie bardzo mam sens a druga, że drony w takiej kwocie to raczej marne zabawki. Jak masz hajs to kupuj coś droższego no chyba, że nie masz to wtedy bierz cokolwiek bo pewnie różnicy nie będzie. Na yt masz filmiki jak ten dron lata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrashRacoon: tanio na początek to może coś w stylu syma x5hw, jedyne co ma to zawis na określonym pułapie i to tyle :D do sprawdzenia się z dronem i nauki operowania powinien być ok.
@TrashRacoon: jak ktoś napisał jak chcesz potem latać czymś co robi filmy to raczej będzie to DJI i on lata sam.
Nie musisz się uczyć.
Jak chcesz latać dla przyjemności to emax tinyhawk ale to jest kwota w okolicach 600zł za zestaw RTF używany.