Aktywne Wpisy

Umeraczyk +5
To już któraś z kolei noc gdy jestem tak wściekły, że spać nie mogę i nie mam jak dać upustu mojej frustracji

pypowicz +1
Gdybyście mieli zatańczyć na łyżwach, to do jakiej piosenki? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ja bym wybrał Evry Najt i zrobił Najlepszy disco pokaz xD
#mediolan2026
Ja bym wybrał Evry Najt i zrobił Najlepszy disco pokaz xD
#mediolan2026





#fotografia
Szukaj fotografa biznesowego lub fotografa portretowego
I placisz za y
Są różni fotografowie i różni klienci. Są też tacy dla których parę tysięcy za mega sesję to nie problem. Są też i tacy którzy i tak odliczą sobie koszt takiej sesji na firmę.
Jest grupa fotografów która woli mieć jednego klienta w tygodniu i być zarobiona a i jest grupa która
@WOiOwnik: Jestem po prostu na to za biedny żeby zrozumieć takie sytuacje.
Komentarz usunięty przez autora