Wpis z mikrobloga

Hej, zastanawiam się nad zakupem grilla gazowego z 2 palnikami, ale takiego który będzie dość przenośny (do bagażnika starego golfa 4) żeby zabierać go na działkę czy do rodziny. I nie mogę się zdecydować między:

Na tak (ale):
- Campingaz Attitude 2GO (CV) (średnio mi odpowiada bo nie ma aromatyzerów) + przydałoby się wymienić reduktor żeby był na większą butlę bo nie wiem czy chciałbym napełniać te małe kartusze
- Jamestown Braxton 2 palnikowy stołowy - na stronie OBI ktoś go opluwa, na amazonie mieszane opinie ale i można dodać dymu łatwo, oraz ma aromatyzery. Czy ma go ktoś z was może i poleca lub nie poleca? Cena kusząca
- Landmann Pantera 2.0 (słaba dostępność w normalnej cenie obecnie ale wygląda spoko)

Na nie:
- Jamestown Myles rozkładany jak walizka (wątpliwej wytrzymałości stópka plastikowa która w sklepie podczas składania/rozkładania trzeszczała, sądzę że w czasie mogłaby dość szybko pęknąć + jest trochę zbyt duże żeby do akurat mojego auta wsadzić z resztą rzeczy które kobita wsadzi)

Czy ktoś mógłby mi pomóc i polecić któryś z tych grilli, lub coś co by spełniało wymóg bycia przenośnym, do 1k i normalnej jakości?

#grill #grillujzwykopem #grillgazowy
  • 1
  • Odpowiedz
@jmeta0: Sprawdź sobie Napoleona TravelQ PRO285 (trochę przekracza trochę budżet, ale warto dołożyć), ale masz tutaj spokojnie 300 stopni na ruszcie, a to znaczy, że przygotujesz naprawdę wszystko, w tym pizzę z grilla czy większe kawałki mięsa. Dodatkowo można też dokupić do niego wózek (co nam niestety zwiększa cenę). Tutaj możesz zobaczyć, jak wygląda: https://www.youtube.com/watch?v=7G8eAo5m4xk - pytanie, czy rozmiarem to podejdzie, może być problem. Jest fajny grill przenośny niemieckiej marki
  • Odpowiedz