Wpis z mikrobloga

Dzisiaj fachowiec wycenił mi koszt położenia JEDNEJ płytki gresu wielkoformatowego 120x120 cm na 430zł. Z metra to jedyne 300zł, warto dodać że wycena dotyczyła położenia 96 metrów w tym 45 metrowego pokoju połączonego z kuchnią.

Teraz zastanawiam się czy mnie #!$%@?ło czy jego.

#remont #budownictwo
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@melba Od tego między innymi jest wykop, a w szczególności Mirko. Idąc tym tropem mogę napisać że jak Ci nie pasuje to nie czytaj i nie komentuj. Poza tym nie widzę nic w złego w moim komentarzu biorąc pod uwagę że przynajmniej dla mnie cena jest szokująco wysoką co z resztą potwierdzają inne wyceny oraz informacje w internecie na temat średnich cen tego typu usług. Natomiast co do Januszy to są nimi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Henio_Zloczynca: no nie wiem. Mnie powala cena Ferrari i jakoś nie biadolę o tym na Mirko. A tez sprawdziłem średnie ceny samochodów.
Dla mnie Januszem jest ten co biadoli na cenę usługi nie mając w danej dziedzinie wiele pojecia.
  • Odpowiedz
  • 1
@melba Wycena dwa razy wyższa niż innych firm, w jakimkolwiek zestawieniu internetowym ceny też o 50% niższe, a ty dalej swoje. No i jeszcze to porównanie do Ferrari bo duże płytki to kur.... luksus taki że ło matko boska. No ale spoko już wiem że to super oferta i naprawdę nie chce mi się ciągnąć tej dyskusji, przyznaje się do błędu
  • Odpowiedz
@Henio_Zloczynca: Może mieć na tyle dużo zwykłych długoterminowych zleceń, że może sobie pozwolić na odstraszającą cenę. Pozostałe zlecenia mogą być tańsze za 1m^2 ale są bardziej stabilne w kalendarzu.
  • Odpowiedz