Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest śmieszne, ale i denewujące? Że na playerze wczoraj była już pierwsza inba z zagrożeniami, obaj faceci odstawili żenujące akcje i przeprowadzili sztywniacko narcystyczne rozmowy z nominowanymi, ale NIE MA Z KIM O TYM POGADAĆ (°° Nikt tego nie ogląda i ja się w ogóle nie dziwię. Ja się przy HP dorobiłam rocznego abo na Player, więc jeszcze zaglądam. Ale bez komentarzy innych widzów to już nie tylko zero funu, ale wręcz na minusie.
#40kontra20
  • 8
@Geno: Na fejsie na stronie programu jest jak na pustyni, tylko takie okrągłe kolczaste krzaki przelatują po piasku. Tutaj - wielka cisza. Jeszcze sprawdziłam ich Insta - głównie narzekanie, że program do bani. Tak źle nie było przy żadnym innym reality show, porównaj sobie choćby z dyskusjami w trakcie sezonów HP, rolnika czy nawet sanatorium miłości ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Geno: Nie no, było dużo promo w TV7, a tu na wykopie wiedzieliśmy że się takie coś szykuje już chyba w połowie sezonu HP. To jest po prostu wielkie rozczarowanie, bo potencjał w podziale na 20 i 40 jest ogromny, a wyszła kupa. Faceci to dno i metr wodorostów. Oni powinni być apetyczni i uroczy, żeby te laski się o nich zabijały, a wygląda na to, że ani żadna uczestniczka, ani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@caramilla: bo nie ma co komentować. Te odcinki powinny trwać max 20 minut, może wtedy jakoś płynniej by się oglądało. Większość odcinka straszne bzdety, byle wypełnić czas antenowy. Sam pomysł na ceremonię chaosu fajny. Szkoda, że skończyło się tak cukierkowo, że wszystkie sobie zaczęły słodzić. Babki z największą ilością głosów miały być nominowane, a ostatecznie nie miało to żadnego znaczenia. Chłopy (tudzież produkcja) sami sobie wybierali kto ma być do odpadnięcia.
@caramilla: Nie ma o kim z tym pogadać bo ludzie nie czekają na ten program. Nie wynika to z tego że jest nowy tylko z tego że nie wiadomo na jakiś zasadach dokładnie działa. Jakby już w pierwszym odcinku poszła zapowiedź że "Panie za 3 dni w ceremonii chaosu będą prać brudy a dzień później Panowie biorąc pod uwagę te informacje, przerastają grupy i będą podbierać sobie partnerki. Te dwie, jedna
@caramilla: ale przecież te laski wyglądają beznadziejnie, tymi 40tkami (swoją drogą niektóre wyglądają bliżej 50. niż 40.) to mógłby się co najwyżej Stasiu spod budki z piwem zainteresować. Faceci też nie są jacyś super, ale w sumie i tak wydaje mi się, że dają radę, bo laski się nimi interesują. Oglądałem ze dwa odcinki i jakieś tańce godowe odpierniczają dla facetów.
Ten młody ma taką fajną egzotyczną urodę, więc powinien się