Wpis z mikrobloga

#!$%@?, kilka miesiecy temu zmienilem haslo na poczcie, ale jako ze bylo rano to cos #!$%@? i je zle wpisalem. Pisalem do ludzi z tlen.pl bo tam mam zalozona skrzynke, ale nic mi nie odpisali. Odzyskiwanie hasla tez lipa bo pytanie pomocnicze wymyslalem 10 lat temu xD Czy jest jakis program ktory by mi pomogl odzyskac haslo? Znam mniej wiecej ciag liter albo kombinacje, ale mi sie go niestety nie udalo zlamac. Moze zatrudnic jakiegos hakiera ktory by mi pomogl odzyskac konto? Pisalem do ludzi z tego tlenu, ale nikt mi nie odpisal. Dzwonilem na infolinie to za 3 telefonem zablokowali infolinie xD

#programowanie #informatyka #pytanie #hakerzy
  • 6
@Szatanski_werset: Z cyklu "hehe, chcę się ziomkowi włamać na konto, jakieś porady?"
Na onecie masz możliwość odzyskania hasła za pomocą secondary mail, pytania pomocniczego, telefonu. Dawno nie używałem skrzynki na onet, ale z tego co pamiętam zaczęli wymagać 2-stopniowego uwierzytelniania (auth albo telefon).

Ogarnij dupę i tak nic ciekawego tam nie znajdziesz.
@sejbr: @exetre: tylko ze to legit sytuacja ktora wyniknela po akcji z gosciem ktory wykradl hasla z wykopu. Na gmaila przyszedl mail ze ktos mi wszedl na konto, a ze hasla mialem w kilku miejscach podobne to na szybko pozmienialem. W calej reszcie kont dobrze pomodyfikowalem hasla tylko tutaj cos poszlo nie tak