Wpis z mikrobloga

@Mysciak: Ja uważam, że jednak nie i kupując od poziomu 9zł za akcje dalej staram się regularnie robić zakupy, spółka bardzo dobrze się rozwija, tworzy innowacyjne produkty nie zaniedbując przy tym swojego core biznesu. Dodatkowo, wskaźnikowo dalej jest śmiesznie tania jak na spółkę płacącą taką dywidendę.
  • Odpowiedz
@tyszcz:
Nie będę się kłócił, bo rozumiem, że ktoś patrzy cena/zysk wychodzi około 6 i faktycznie wydaje się, że jest atrakcyjnie. Ale jednak po pierwsze masa osób już kupiła komputer czy sprzęty więc nie wiem czy w kolejnych latach jest to do utrzymania. Patrząc na wzrost przychodów za jakieś ostatnie 2-3 lata to w porównaniu ze wzrostem ceny to jednak wydaje mi się, że cena poszła w górę dużo wyżej niż
  • Odpowiedz
@Mysciak: Jasne z tym nie ma co dysuktowac i masz racje cena do zysku wzrosła w ostatnich latach, tylko według mnie spółka dalej jest tania i płaci bardzo dobra dywidendę. Oczywiście trzeba tez obserwować przychody bo jeśli zacznie się dziać coś złego to od razu będę musiał reagować ale comiesięczne raporty przychodów pomagają uniknąć przykrych niespodzianek w raportach kwartalnych, no chyba, że marże znacząco spadną.
  • Odpowiedz