Wpis z mikrobloga

a gdzie respektowanie zakazu jazdy po chodniku?


@fegwegw: Czyżby bali się jechać jezdnią, bo jak widać kierowcy którzy są głównymi sprawcami wypadków z pieszymi i rowerzystami tak się zachowują jak widać?
  • Odpowiedz
Czyżby bali się jechać jezdnią, bo jak widać kierowcy którzy są głównymi sprawcami wypadków z pieszymi i rowerzystami tak się zachowują jak widać?


@reddin: nie sądzę, że przepisy dopuszczają wyjątek w postaci przestraszonych rowerzystów.
  • Odpowiedz
nie sądzę, że przepisy dopuszczają wyjątek w postaci przestraszonych rowerzystów.


@fegwegw: Dlatego ja jadę, jeździłem i będę jeździł w takiej sytuacji jezdnią ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czyżby bali się jechać jezdnią, bo jak widać kierowcy którzy są głównymi sprawcami wypadków z pieszymi i rowerzystami tak się zachowują jak widać?


@reddin: czyli zamiast jeździć po drogach gdzie ruch jest minimalny, lepiej łamać przepisy i zagrażać pieszym na chodniku? xD
  • Odpowiedz
czyli zamiast jeździć po drogach gdzie ruch jest minimalny, lepiej łamać przepisy i zagrażać pieszym na chodniku? xD


@Im_from_alaska: Nigdzie tak nie napisałem a droga jest publiczna więc z niej korzystam, bo mogę.
  • Odpowiedz