Wpis z mikrobloga

Jako, ze czlowiek powinien uczyc sie na bledach i najlepiej cudzych to uczcie sie na moim.

Stluklem telefon. No i musialem isc kupic nowy. Nigdy nie bylem fanem drogich telefonow bo uzywam ich do dzwonienia, smsow i emaili. Tak jak poprzednio i tym razem gorna granica to bylo 500 pln. Maly wybor. Owszem, ale to co zrobilem...

Kupilem #samsung M11

Jezu, jezusku #!$%@? mac! Ti najlepiej opisuje ten telefon.
Klawiatura ekranowa jakas malo czula i slabo.
Dziwnie chodzi jak na nowy telefon i trzeba go resetowac ze dwa, trzy razy dziennie.
Jak zniknie mi zasieg LTE i wejdzie w tr najwolniejsza siec to tylko ponowne uruchomienie przywroci LTE
Ma trzy aparaty, a zdjecia robi gorzej niz moje zelazko z 1997 roku. Dramat.
Bateria niby 5000 machow, a ledwo jeden dzien wytrzyma.
Jak przewijam strone www w dol to wraca mi na gore. Generalnie maskara.

Jakby tego bylo malo w media markt tak mi nakleili folie, ze wyglada jakby ekran pekl na pol ;) choc to najmniejszy problem.

A i jakby tego bylo malo to ekran ciemnieje i sie rozjasnia mimo, ze warunki sie nie zmieniaja.

Telefon za 499 ciezko zarobionych plnow, a poprzednie redmi za 399 bilo go na glowe w kazdej dziedzinie.

Najgorsze jest to, ze bede musial go wystawic na olx i napisac jaki to jest fajny, zeby ktos sie nabral i go kupil, a ja zainwestuje w jakies #motorola czy cos takiego.

#smartfon #zakupy #mediamarkt #telefony #technologia #bledy #niekupuj #nawetwrogowisamsunganiepolece
T.....k - Jako, ze czlowiek powinien uczyc sie na bledach i najlepiej cudzych to uczc...

źródło: comment_1625473367UK45HJohNLEzFrJG8K155a.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Yandemi: Bylo se kupic motorole czy cos innego w sklepie. Potrzebowalem telefon na juz. Jakis diabelm mnie podkusil na Samsunga i mam za swoje. Pewnie najtansze oppo byloby lepsze. Nawarzyłem piwa to musze je wypic, ale inni nie muszą tego bledu popelniac. Najzabawniejsze, ze wchodze na mgsm i ktos opisał to samo co ja przezywam teraz
  • Odpowiedz
@TrolJanek:

Nie ma dobrego smartfona poniżej 1k zł, a dobry/wygodny smartfon to minimum 2k zł.
Kupiłeś budżetowca, który może być jedynie awaryjnym smartfonem.
Jak kupisz flagowca to nie będziesz mieć takich problemów.
  • Odpowiedz
@Eskim0s: nie potrzebuje. To pierwszy taki telefon, ktory jest zwyczajnie slaby. Po co mi flagowiec do rozmow, smsow i emaila? Zero apek itp. Nawet aparaty w poprzednich byly ok. Tu totalnie zero pozytywow.
  • Odpowiedz