Wpis z mikrobloga

Ile ona miała lat? 16? 17?
Może mieć i 15 lat, byleby młodo wyglądała. hehehehe

After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway. 4/10.

Gdyby to był hentai dostałby ode mnie znacznie wyższą ocene. Ale to nie był hentai, to wszystko było robione na poważnie.
Podejrzewam, iż bardzo podobną fabułe znajdziemy w jakimś Dlaczego ja, czy innym paradokumencie na Polsacie.

Będzie trochę spoilerowo, bo w sumie ciężko opisać to dzieło bez zagłębiania się w fabułe.

26 latek wraca ciemną uliczką napruty jak szpadel, tuż po tym jak cycata szefowa odrzuciła jego zaloty. Widzi czarne osamotnione majteczki pod latarnią, zrobiło mu się żal dziewczyny, więc zabiera uciekinierke do siebie na kwadrat.
No i zaczynają wspólne żyćko - on chodzi do pracy, ona u niego sprząta i gotuje, on kupuje jej różne rzeczy, ona próbuje odpłacić mu usługami seksualnymi za dach nad głową.

Podczas seansu cały czas miałem uczucie jakiegoś niepokoju, że oglądam coś #!$%@?, niewłaściwego, niesmacznego.
No bo jak inaczej nazwać historie dziewczyny, która:

[spoiler mocny] ucieka od #!$%@? matki, tuż po tym gdy jej jedyna przyjaciółka popełnia samobójstwo z powodu znęcania się nad nią w szkole? Gdy kończą się pieniądze od brata, zaczyna się #!$%@?ć za dach nad głową byleby nie wracać do domu rodzinnego. Spotyka swojego rycerza w białej zbroi, i mimo swojego młodego wieku jest już tak mocno skrzywiona, że jako jedyną możliwość odwdzięczenia się mu - uznaje ruchanko. Kwestie próby gwałtu przez ex-kochanka oraz afere z mamusią pod koniec, przemilczę. Harem wokół MC też nikogo tutaj nie zdziwi. [/spoiler mocny]

Animacja słaba, fabuła #!$%@?. Hentaja bym obejrzał.

Chyba muszę zacząć przykładać się do riserczu nad PTW sezonowcami.

PS Czemu ten brat nie wziął siorki do siebie/nie wynajął jej chałupy? No nic. Czepiam się.

#animedyskusja #higewosorusoshitejoshikouseiwohirou #higehiro
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@guest: @kinasato: Ja obejrzałem trzy odcinki, a resztę sobie przewijałem patrząc co będzie dalej - i dobrze zrobiłem bo to strata czasu by była. Ale jeśli ktoś lubi takie tani nielogiczny mini dramat z romansemz nastolatka to będzie zadowolony. Animacja w sumie tragiczna nie była.
  • Odpowiedz
@guest: w ogóle to Sayu fajnego ma brata. Zamiast wynająć jej flata to zamiast tego daje jej hajs na dwa tygodnie i w ogóle ma w dupie, że może jej się coś stać i prawdopodobnie skończy jak Saki Yoshida xd
  • Odpowiedz
@iamtehwin: nie no, @Pas-ze-mna-owce słynie z #!$%@? gustu i nie da się ukryć, że zadowoli go wszystko gdzie molestują nieletnich, nie wspomnę o niepohamowanym uwielbieniu każdej produkcji z Chin, chociaż to by było najgorsze gówno. Tak się droczę pół żartem, pół serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fuhrer-chan: z tymi 2 tygodniami bym nie przesadzał, nie dał jej bodaj 300k¥? Inna sprawa że faktycznie największa dziura fabularna tutaj. @CralencSeedorf: nom, był dysonans między kolorową otoczką, kawaii koleżanką i treścią którą chciano nam przekazać. powinno być znacznie mroczniej. @iamtehwin: momentami mnie po prostu raziła i tyle.

@kinasato: czyli wychodzi na moje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz