Wpis z mikrobloga

Zawsze mam beke z oceniania meczu przez pryzmat 2 pierwszych kwart ze szło dobrze (cos jak kopacze pierwsze 15min dobra gra bo biegali jak wsciekłe lisy a pozniej reszta meczu walka z własnymi płucami).
Litwa/ Słowenia od początku na 65% po czym odjazd w 3 i 4 kwarcie gdzie u nas wszyscy styrani bo lataja na 120% i decydujace kwarty ledwo zipią. Super taktyka xD

No i niestety znowu brak pomysłu. Szalone rajdy Slota, wariackie punkty gdzie krecił sie na kozle 20sek i puszcza fade'a. Zero gry kombinacyjnej, rozrzuty nie na zasadzie szukania przewagi a po prostu brak mozliwosci zrobienia czegos z piłką- strach? Michalak kupa w majtach, Garbacz odpalił sie na koniec przegranego meczu gdzie wczesniej tez nawóz w gaciach, Sokoł jak pijany gosc z amatorki. Obecnosc Hrycaniuka w takich meczach o stawke to tez kawał żartu. Szkoda Takich grajków jak Balcer, Ponita, Cel bo czesto ich błędy to wynik braku myslenia reszty uposledzonych kolegów.
Nie widzę plusów po tych kwalifikacjach. Zero zgrania, zero pomysłu (pick'n'roll to nie gra kombinacyjna xD), ratowanie sie grą indywidualnych zawodnikow.

#reprezentacja
#mecz
#koszykowka
  • 5
Litwa/ Słowenia od początku na 65% po czym odjazd w 3 i 4 kwarcie gdzie u nas wszyscy styrani bo lataja na 120% i decydujace kwarty ledwo zipią. Super taktyka xD


@vauecki: nie da się grać w kosza taktycznie na 60%, albo na 120%. Mniej Litwini biegali w pierwszej połowie, wolniej? :D jak to sobie wyobrażasz? :D przecież gdyby nasi nie latali na 120% w 1q to w 8 minucie meczu
@vauecki: To samo pomyślałem. W końcówce 2 kwarty kiedy tam wygrywaliśmy to zamiast to szanować, to nasi takie wymuszone akcje, zupełnie bez pomysłu. Tak jakbyśmy od początku zakładali, że i tak nie wygramy.
nie da się grać w kosza taktycznie na 60%, albo na 120%


@cult_of_luna: miałem na mysli granie ogólnikowo- szanowanie piły, dozowanie energii, umiejetnosc zwolnienia gry/ przyspieszenia. 2 pierwsze kwarty w mojej ocenie to zapieprzanie i robienie pukntów na hurra kiedy wydolnosc była dobra a czym dalej w las tym oddychanie rękawami i przestrzały z kontry a nawet airballe z czystej pozycji podczas gdy Litwa jednym ciągiem korzystała z tego ze nasi