Wpis z mikrobloga

@frytex2: hej, mógłbyś mi powiedzieć jak zrobić audiobooka czytanego tak jak ten, który tu wrzuciłeś: http://www.wykop.pl/link/1660479/prawdopodobnie-70-ksiazek-na-listach-bestsellerow-napisali-ghostwriterzy/#comment-17378865 . Najlepiej krok po kroku co mam ściągnąć i jak ustawić. Próbowałem używać mileny dla windows z podanego linku, ale słuchać się tego nie da.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo to jest audiobook zrobiny mileną, ale podłączoną do głosu "agnieszka" dobrze znanej Ivony.

problem jest taki, że sama milena, tak samo jak sama ivona - nie dają się słuchać. natomiast razem działają całkiem nieźle.

ivona sama z siebie, na przykład, irytuje, bo czyta nierówno - głos raz przyspiesza, raz zwalnia. i ma skopane pauzy w tekście, co bardzo przeszkadza w dialogach, ponieważ gubisz się i nie wiesz kto co powiedział. milena natomiast karmi ivonę odpowiednio spreparowanym tekstem, który to poprawia. niestety, ten układ działa w chwili obecnej tylko w systemie linux.

w
  • Odpowiedz
@Whiten: tak jak teraz zaglądam na stronę ivony, to najprościej byłoby zainstalować sobie demo ivona reader z głosem agnieszki. pełna wersja to koszt 20 piw...
  • Odpowiedz
Wrzuciłem w komentarzu pełny opis, jak uzyskać audiobook o brzmieniu takim, jakie mogłeś usłyszeć w próbkach. Zajrzyj sobie tam.
  • Odpowiedz