Wpis z mikrobloga

Ej cholera, zamawiał ktoś ostatnimi czasy z playasia? Bębenek do Taiko u nich kosztuje jedynie ~300zł i niby darmowa dostawa, więc się zastanawiam gdzie jest haczyk bo normalnie wersja w tym pudełku kosztuje po ponad 400zł+dostawa za granicy ( _) Niby już u nich zamawiałem i nie pamiętam żeby mieli jakieś ukryte koszty, ale to było w 2013, więc trochę czasu minęło xD


#randomanimeshit #anime #touhou #raikohorikawa
Hajak - Ej cholera, zamawiał ktoś ostatnimi czasy z playasia? Bębenek do Taiko u nich...

źródło: comment_1625258895H5bdLP5fy0IyEKySSjcCFL.jpg

Pobierz
  • 7
@Gigamesh: Aż takiego doświadczenia nie mam w zamawianiu za granicy, więc nawet nie znałem tych stron. Chociaż kupowanie używki takiego gadżetu wydaje mi się dość ryzykowne, bo w razie awarii ciężko będzie naprawić, a wiadomo że używka będzie bardziej narażona na jakąś usterkę :c
Zamawiałem Tatacon w marcu tego roku z playasia, wtedy poza Economy i Express istniała jeszcze trzecia opcja - przesyłki ekonomicznej z „Delivery Duty Paid”, dzięki czemu za dopłatą pomijałeś konieczność babrania się z cłem i ew. dodatkowymi opłatami granicznymi przy odbiorze. Nie wiem niestety jak sytuacja wygląda przy samym economy :/
Czas oczekiwania obecnie ok. miesiąca, a przychodzi bardzo ładnie zapakowane ze styropianowym wypełniaczem :)